שחזור מידע מטלפון שבור

הטלפון שלכם נפל לכם מהיד, נרטב, או פשוט מסרב להידלק מסיבה לא ברורה. עלות התיקון גבוהה מדי ואתם מעדיפים כבר לקנות מכשיר חדש מאשר לתקן את הישן. ההתלבטות היחידה היא כל המידע שנשמר בטלפון: כל התמונות, הסרטונים, ההתכתבויות, הודעות האימייל, שירים ועוד כל מני זכרונות יקרי ערך שאתם לא רוצים לאבד. אתם מחפשים דרך בה תוכלו לשחזר  להעביר את כל הזכרונות ממכשיר אחד אל השני, אך פשוט לא מצליחים… אספנו בשבילכם כמה שיטות שניתן להשתמש בהן כאשר נתקלים בבעיה כמו זו. במידה ואף אחת מן השיטות שנציין לא עוזרת תוכלו לשלוח את המכשיר התקול אל המעבדה שלנו, שם נוכל לחלץ את המידע מן הטלפון התקול לא משנה מה הסיבה בגללה הוא לא פועלת בין אם זו נפילה, הירטבות, מסך שבור או כל נזק אחר.

שחזור מידע מטלפון שבור דרך "ענן"

הענן הוא מאגר מידע בעל שטח אחסון עצום, בו נשמר האחסון של הטלפון שלכם. כאשר אתם מחוברים לאינטרנט, הטלפון מגבה את כל המידע שיש בו ושומר אותו גם בענן. הענן יכול להיות של חברה כמו    microsoft, google או apple, וכל מה שדרוש על מנת שהמידע שלכם יגובה בענן של אותה חברה, זה שהמכשיר שלכם יהיה מחובר לחשבון שלהם. אם המכשיר הקודם שלכם היה מחובר לאחד מהחשבונות האלה, המידע שהיה בו נשמר אוטומטית. כעת, כל שעליכם לעשות זה להתחבר לאחד מהחשבונות האלו במכשיר החדש, וכעת תוכלו לגשת לכל התמונות, השירים והסרטונים שלכם במכשיר החדש. אם לא התחברתם לאחד מהחשבונות האלה במכשיר הקודם, לאחר שתשחזרו את המידע מהטלפון, אנחנו ממליצים לכם להכין חשבון כזה ולגבות את המידע שלכם מהטלפון החדש בענן.

 

שחזור הודעות ואטסאפ

שחזור הצ'אטים בוואטסאפ הוא השחזור הכי קל מבין כל השחזורים מהטלפון הישן שלכם. בשביל לשחזר את הצ'אטים, צריך להוריד ואטסאפ ולהזין בטלפון החדש את מספר הטלפון שלך לאחר מכן, צריך ללחוץ על שחזר את ההודעות. אחרי המתנה של זמן מה, הצ'אטים עם כל אנשי הקשר שלכם ישוחזרו, וגם המדיה מאותם צ'אטים כמו תמונות, סרטונים והודעות קוליות.

 

שחזור כרטיס זיכרון

כאשר רוצים לשחזר את המידע בטלפון השבור, הדבר הראשון שקופץ לראש זה לקיחת כרטיס הזכרון. צרו איתנו קשר על מנת ששליח יגע אל ביתכם ויקח את המכשיר השבור למעבדה שלנו, שם נאבחן את התקלה ותן הצעת מחיר לתיקון התקלה. לאחר מכן נשלוף את כרטיס הזכרון מן המכשיר השבור. לאחר שהוצאנו את כרטיס הזכרון, נחבר את כרטיס הזכרון למחשב שם תהיה לנו גישה לכל המידע שמאוחסן בו, ואת המידע נעביר למכשיר החדש. כאשר יש תקלה בטלפון עצמו, קיים סיכוי די גדול שישנה גם תקלה בכרטיס הזכרון, הרי שהוא עדין מאוד. גם במקרה בו כרטיס הזכרון של הטלפון נפגע גם הוא , נוכל לתקן אותו, לחלץ ממנו את המידע יקר הערך שלכם ולהעבירו למכשיר החדש. לבסוף תוכלו לבחור האם שליח יגיע עד לביתכם וימסור לכם את המכשיר החדש עם הזכרון של המכשיר הישן, או אם תרצו תוכלו לאסוף אותו בעצמכם.

מדוע לבצע שחזור מידע ב דאטה קייר

צוות DATA CARE מיומן בשחזור מידע ובעבודה עם כרטיסי זיכרון למיניהם כמו SD,SSD, כונן קשיח, ולמעשה כל סוגי כרטיסי הזיכרון. אנחנו מספקים שירות מצוין, יעיל, מהיר וזול וחשובה לנו מאוד שביעות רצונכם! כאשר מגיע אלינו לקוח, נעשה כל שביכולתנו לתת לו את חווית השירות הטובה ביותר, נעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, ונגרום לו להרגיש מסופק מהשירות שהוא קיבל אצלנו ב DATA CARE.

דילוג לתוכן