שחזור SMS 

היום אף אחד לא זז או עושה משהו מבלי שהנייד איתו. הוא גם אחד הכלים המרכזיים והזמינים ביותר לשמירת מידע. יש לנו מידע אישי ומקצועי רב על גבי המכשיר הסלולרי שלנו. אנחנו שומרים בו תמונות שלעיתים לא נמצא בשום מקום אחר, סרטוני וידאו, קבצי מוזיקה וחילופי מידע בהודעות וואטסאפ או SMS.

אם אתם לא מוצאים הודעות SMS, לפני שאתם נכנסים ללחץ חשוב שתדעו כי רוב המידע שנמחק מהמכשיר, בטעות או במכוון, אינו מושמד ולרוב הוא מאוחסן במקום שאינכם רואים וניתן לשחזר אותו. גם הודעות SMS או צ'אטים בוואטסאפ מלפני שנים רבות ניתן לשחזר.

 

לפנות למומחים או לשחזר עצמאית?

לפני שאתם פונים למעבדת תיקוני מכשירים סלולריים ואתם חושבים על שחזור המידע באופן עצמאי עליכם לדעת, כי יש קורא כרטיס סים ועליו תוכנה ייחודית המאפשרת קריאת הודעות SMS מהמכשיר. מוטב לנסות אותו, אבל לא מומלץ לנסות מדריכים אינטרנטיים שונים לשחזור SMS כדי לא לגרום לאובדן המידע לצמיתות, מוטב להשאיר את תפקיד השחזור למומחים. 

יש אפליקציות לשחזור מידע, בחלקן ידרשו מכם גישה שורשית למכשיר מה שיכול לסכן את כל הקבצים במכשיר.

שחזור מידע מאייפון כולל הודעות SMS יכול להתבצע דרך ה-ICLOUD. חשוב לדעת, כי אם תבצעו שחזור בדרך הזו כל המידע הנוכחי יוחלף בנתוני המידע שבגיבוי. ייתכן והמידע בגיבוי אינו מעודכן, יש לקחת זאת בחשבון.

יש שיטות שחזור SMS שונות, אבל השיטה הטובה ביותר היא לפנות למומחים בתחום שחזור המידע כדי לא להסתכן באובדן המידע לתמיד. שחזור מידע למכשיר עצמו אפשרי, אך לרוב טכנאים מקצועיים ישיבו לכם את הודעות ה-SMS בקובץ טקסט חיצוני. תוכלו להעתיק את הטקסט לכל מקום שתרצו.

 

שחזור SMS לא משנה מה התקלה

המכשיר שלכם נפל למים? הסלולרי לא נדלק?איבדתם מידע חשוב שהיה בהודעת SMS? בכל המקרים הללו ניתן לשחזר מידע שאבד.

אם מדובר בפגיעה ברכיב זיכרון, מעבדת תיקונים לשחזור מידע, מחזיקה ציוד טכנולוגי מתקדם לטיפול ברכיבים אלקטרוניים והרכיב יוחלף בקלות ובמהירות. אם מדובר בתקלה לוגית, באמצעות תוכנות מתאימות במיוחד לשחזור מידע, התואמות למערכת ההפעלה וסוג הקובץ המיועד לשחזור, ניתן לשחזר את המידע שאבד.

 

שחזור SMS עושים רק בחברת DATA CARE

 

חברת דאטה קייר, המתמחה בשחזור מידע בלבד מכל סוגי המחשבים והמכשירים סלולריים, הוקמה לפני 15 שנה. קהל הלקוחות שלנו גדול, מגוון ונאמן וכולל לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. 

בזכות טכנאים מומחים לשחזור מידע כולל שחזור SMS וציוד טכנולוגי מתקדם הסיכוי שנצליח לשחזר את המידע שאבד לכם הוא מהגבוהים בארץ.

המידע האישי שלכם מאובטח אצלנו על ידי מערכת אבטחה הפועלת 24/7. אתם יכולים להיות בטוחים שהסלולרי שלכם בידיים מקצועיות ובטוחות.

לא הצלחנו לשחזר את המידע? לא תצטרכו לשלם.

דילוג לתוכן