איך עובד שחזור המידע מדיסק קשיח במחשב מק? ומהו המחיר תמורתו?

באופן כללי, שחזור מידע הוא התהליך של חילוץ נתונים מתוך התקן אחסון שחווה כשל באופן מסוים. כשמדובר במחשבי מק, אחד מהתקני האחסון שיש במחשבים הללו הינו הדיסק הקשיח. הדיסק הקשיח מורכב מדיסק מתכתי שעליו נעים בשני צירים ראשי קריאה וכתיבה אשר אחראים לצריבת המידע ושליפתו על ידי המשתמש. כמו כן, הדיסק הקשיח מורכב מכמות חלקים רבה שכל אחד מהם יכול להינזק וכתוצאה מכך הדיסק לא יעבוד ונצטרך לשלוף ממנו את המידע על מנת לשמרו ושנוכל להשתמש בו שוב. מעבדות מקצועיות לשחזור מידע משתמשות במכשור מתקדם ותוכנות חדשניות על מנת להפעיל את כל האמצעים בכדי שהשחזור יהיה מוצלח. לא די אמצעי עזר חיצוניים, אלא גם בידע מקצועי של טכנאים מנוסים המבצעים את פעולת השחזור וחילוץ המידע.

דיסק קשיח אחד, הרבה סוגי כשלים

דיסק קשיח במחשב מק יכול לחוות כשלים בגלל שגיאות בקבצים ובתוכנות שרצות במחשב. משפחה של תקלות שאינן קשורות בנזק מכאני בדיסק, נקראים כשלים לוגיים וכוללים בתוכם גם סוגי ווירוסים שונים שבגינן לא ניתן לגשת לקבצים השמורים על הדיסק הקשיח או אף מקרים שמשתמש מחק את המידע שעל הדיסק שלא התכוון.

בדיקת דיסק קשיח ללא עלות כדי לקבוע מהי התקלה

מהסיבה שהדיסק הקשיח במחשב המק יכול לחוות כל כך הרבה כשלים מכל מיני סוגים, המעבדה תצטרך לבחון את מהות הבעיה בכדי לקבוע את המחיר לתיקונה ולביצוע השחזור. מעבדת דטה קייר מציעה לאבחן את הדיסק קשיח במחשב המק שלכם ללא עלות. לאחר ביצוע הבדיקה הראשונית תוכלו לדעת מהי התקלה שיש לכם בדיסק הקשיח ומה יהיה המחיר לתקנה ולשחזר המידע שלכם. אתם תקבלו ממעבדת דאטה קייר את הערכת המחיר לביצוע השחזור, ואתם תחליטו באם לבצע אותו או לא.

מחיר שחזור דיסק קשיח תלוי בזמן העבודה של הטכנאי ובחלקי החילוף הדרושים

מן הכתוב לעיל כבר הבנתם שיש לא מעט סוגי כשלים שעלולים לקרות לדיסק הקשיח. משכך, אתם יכולים וודאי להסיק כי מחיר השחזור לא יהיה תמיד זהה בכל המקרים. אם הדיסק הקשיח שלכם ניזוק ברמה כזו שנדרש להחליפו, תדרשו לשלם על דיסק קשיח חדש בתוספת זמן עבודה של הטכנאי של החלפת הדיסקים הקשיחים ושחזור המידע מדיסק אחד לשני.

אם הבעיה היא רק בעיה לוגית בתוכנה, המחיר שייגבה יהיה רק על זמן העבודה של הטכנאי וכמות השעות תהיה בהתאם לחומרת הבעיה. אם הבעיה היא חמורה כמו שחרור המחשב מווירוס זדוני, סביר להניח שמספר שעות העבודה של הטכנאי יהיה רב יותר.

בכל מקרה, מעבדת דטה קייר נותנת את המחיר האטרקטיבי ביותר לשחזור דיסק קשיח במחשב מק

לא משנה מה הבעיה בדיסק הקשיח שלכם, מעבדת דטה קייר מתחייבת למחיר האטרקטיבי ביותר. אנו לא רואים כל סיבה לגבות מחירים גבוהים ללא הצדקה, ומאמינים בשירות מקצועי ואדיב לכל לקוח ולקוח שמגיע אלינו, מהקטן ביותר ועד החברות הגדולות ביותר.

דילוג לתוכן