עלות שחזור מידע בפתח תקווה

ביום שמערכת ההפעלה של המחשב שלי הפסיקה לעבוד החסרתי פעימה. התחלתי להרגיש חולשה, חולשה אמיתית, כאילו המחשב ואני החלפנו תפקידים ואני זו שלא מתפקדת והוא זה שמביט עליי בדאגה. בכל זאת, המידע שהיה לי על המחשב היה בערך הדבר הכי יקר לי בעולם אחרי המשפחה שלי. כשזה קרה הדבר היחיד שעבר לי בראש זה: איך אני משיגה מקום שיעזור לי בשחזור מידע?

מעבדת שחזור מידע בפתח תקווה בעלות שלא תקרע את הכיס

מפחיד לחשוב שכאשר אנו זקוקים לשחזר מידע חשוב ויקר לנו, נהיה מוכנים לשלם כמעט כל מחיר. מעבדת השחזור מידע יכולה לנצל את חולשת הלקוח. מעבדת השחזור מידע דאטה קייר שומרת על אמינות ושירותיות גבוהה כלפי הלקוח.

אין גיבוי למחשב- הלך המידע?

קוראים לי רוני, אני בת 27 וגרה בפתח תקוה. אני מגדירה עצמי כבעלת יכולות טכנולוגיות ברמה בינונית – לא יותר מרוב בני הדור שלי אבל הרבה יותר מאשר בני הדור הישן. כשהמחשב שלי קרס הבנתי איזו טעות עשיתי ששמרתי את כל המידע שלי על המחשב האישי בלי שום גיבוי.

היו לי תמונות וסרטונים אישיים מחמש השנים האחרונות, היו לי עבודות ופרויקטים שעשיתי כחלק מעבודתי כמעצבת גרפית, היו לי שם מסמכים חשובים שלא נשמרו בשום מקום אחר (כן, אני יודעת, לא חכם במיוחד).

מה לעשות כשצריך שחזור מידע?

אז מה עושים? הו, אז מעבר לטיפ הכי חשוב שכבר הזכרתי (גיבוי מידע חברים, זה מציל חיים!), חשוב להתאפס על עצמך מהר. כשצריך להציל מידע זה כמו להציל אדם במצב קריטי. את האדם מביאים לבית חולים, את המחשב למעבדת שחזור מידע.

מעבדת שחזור מידע באזור המרכז

מסתבר שהיה לי מזל. קודם כל כי פעלתי מהר וחוץ מזה כי מעבדת שחזור המידע הטובה ביותר בארץ נמצאת בפתח תקוה, עיר מגוריי. אז זה המקום להודות למעבדת דאטה קייר כי הטיפול שלהם במחשב שלי היה מקצועי ביותר! משהו מדהים, באמת, אין מילים.

המומחה של דאטה קייר לשחזור מידע שאל אותי את כל השאלות הנכונות, הרגיע אותי שהגעתי בזמן ושחזור המידע שלי לא רק אפשרי אלא גם יבוצע במהירות. אז כל המחמאות לצוות של דאטה קייר על האדיבות, המקצועיות והטיפול המהיר.

שחזור המידע בפתח תקווה של דאטה קייר לא רק הציל לי מסמכים וחשובים ושעות של עבודה שהיתה יורדת לטמיון ואי אפשר היה לשחזר. זה הציל לי גם זיכרונות שאי אפשר לכמת אותם בכסף.

אז בהזדמנות הזו אני רוצה לספר לכל מי שמחפש או מחפשת מעבדה מומלצת לשחזור מידע בפתח תקוה, לא לחשוב פעמיים ופשוט לפנות לדאטה קייר. קבצים שנמחקו, וירוסים, מחשב שהתקלקל או מערכת הפעלה שלא עובדת, שחזור כרטיסי זיכרון – הם עושים הכל ומצליחים לשחזר דברים שנראים אבודים. מי כמוני יודעת.

דילוג לתוכן