שחזור מידע בפתח תקווה

איבדתם את קובץ התמונות מירח הדבש? אין זכר לאנשי הקשר בנייד? פתחתם עסק חדש והכנתם תוכנית עסקית ולפני שהספקתם לעשות גיבוי לדיסק קשיח אתם לא מוצאים אותה? נעשה פירמוט למחשב והטכנאי לא גיבה את המידע? בכל המקרים הללו וגם במקרה שהמחשב שלכם קרס או נדמה שהמידע אבד לתמיד, במעבדה הנכונה לשחזור מידע, יש סיכויים גבוהים מאוד להשיבו. 

אם אתם זקוקים לשחזור מידע בפתח תקווה מומלץ לפנות למעבדה הקרובה לביתכם שמתמחה בכך ובעלת ניסיון עשיר. 

 

אובדן מידע כתוצאה מפירמוט המחשב דורש שחזור מידע

קורה לא פעם שנעשה פירמוט למחשב, הותקנה עליו מערכת הפעלה חדשה ונראה שכל המידע השמור על גבי המחשב אבד. כל מעבדה לשחזור מידע בפתח תקווה תאמר לכם שכדאי לכם להביא את המחשב במהירות האפשרית והסיבה לכך היא: ככל שימצא מידע רב יותר על גבי מערכת ההפעלה החדשה, הסיכוי לשחזור המידע נמוך יותר.  

יש מעבדות לשחזור מידע בפתח תקווה שיסייעו לכם לשחזר מידע שאבד גם במקרים אחרים כגון: מחיקה בשוגג של קבצים, כשל לוגי במערכת הפעלה, כשל בפעילות הבקר של הדיסק קשיח, פגיעת קורוזיה, פגיעה פיזית בראשי קריאה וכתיבה בדיסק קשיח, וירוס ועוד. 

המידע אולי אבד, אבל אל תאבדו תקווה. הסיכויים לשחזור מידע בפתח תקווה גבוה עם מעבדת מחשבים המתמחה בתחום ובעל ניסיון עשיר והמלצות טובות רבות.

 

טיפים להגנה על המידע שלכם 

כיום, כמעט כל המידע שאנחנו צריכים שמור על גבי מחשבים ומכשירים סלולריים. 

רוצים להימנע מהפאניקה שתחטפו כשתגלו שמידע מאוד חשוב אבד? 

להלן מספר המלצות כיצד להגן על המידע שלכם:

  1. התקנת תוכנת אנטי וירוס – עדיף חוקית.
  2. התקנת חומת אש.
  3. לא לפתוח מיילים ממקור לא ידוע.
  4. ביצוע עדכונים של מערכת ההפעלה ברגע שמופיעה התראה על כך.
  5. למנן את כמות האפליקציות ותוכנות שאתם מורידים למחשב ולנייד – יש תוכנות שיכולות לגרום לאובדן מידע, לכן מומלץ להוריד אפליקציות מוכרות בלבד.
  6. שימוש בתוכנות Anty-spy כדי להגן על המידע שלכם שניתן לשאוב מגלישה 

באינטרנט. יש תוכנות ריגול שיכולות לעקוב ולהשתמש במידע עליכם על פי היסטוריית הגלישה שלכם או לגנוב סיסמאות ולא רק זה. תוכנות אנטי-ספיי לדוגמא: תוכנות של נורטון, Avira, Total av ועוד.

אם לא הצלחתם להגן על המידע שלכם על גבי המחשב או הסמארטפון, דאטה קייר, המומחים לשחזור מידע בפתח תקווה, יספקו לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

מעבדת השחזור מידע המובילה בפתח תקווה- דאטה קייר

מעבדת דאטה קייר מתמחה בשחזור מידע ומתמקדת אך ורק בתחום זה מעל 15 שנה. 

באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ביותר ומיומנות רבת שנים אנחנו אחת החברות המובילות בארץ לשחזור מידע. 

הייתה כתבה במוסף כלכליסט בה הזכירו כי היו דיווחים שהאקרים הצליחו לדלות מידע ממחשבים שנשלו מהים לאחר מספר שנים. אם הם יכולים תהיו בטוחים שגם אנחנו. 

 

דילוג לתוכן