המחיר לשחזור דיסק קשיח במחשב נייד PC

תקף אתכם ווירוס שמצפין את המידע? מה עושים וכמה זה יעלה לכם?

כולנו שומרים את כל הקבצים החשובים שלנו על המחשב, כגון: תמונות, מסמכים, מצגות, סרטונים, רשימות ועוד. מה קורה אם אתם מנסים לפתוח איזה קובץ ומקבלים הודעת שגיאה מהמחשב? פחד גדול. מה זה אומר כאשר אין גישה לקבצים השמורים במחשב? זה אומר שישנו כשל מסוים במחשב הנייד שלכם שגרם למידע שלכם להעלם ולא להיות קריא. אז מה עושים? צריכים ללכת למעבדה המתמחה בשחזור מידע מדיסק קשיח ממחשבי נייד PC. אחרי שהבנו בגדול מה קרה ומה צריך לעשות, עכשיו נשאלת שאלת השאלות: מהו המחיר?

המחשב נייד שלכם נרטב או נפל? מהו המחיר לשחזור המידע מהדיסק הקשיח

המחיר לשחזור דיסק קשיח במחשב נייד PC יהיה תלוי במספר גורמים: סוג הכשל וחומרת הכשל. נתחיל מסוג הכשל: קיימים שני סוגים של כשלים, כשלים פיסיים וכשלים לוגיים אשר שניהם יכולים לגרום לכך שהמידע שלכם ששמור על גבי הדיסק הקשיח, יינזק ולא תהיה לכם גישה אליו. כשלים פיסיים הם נזקים ממשיים לדיסק הקשיח וכוללים בין היתר: זעזוע, רטיבות, לחות, קצר חשמלי, שריפה ועוד. אופי הנזק יקבע את התיקון והמחיר לשחזור המידע מהדיסק הקשיח במחשב הנייד PC  שלכם. אם הכשל הוא כזה המאפשר תיקון יחסית פשוט אז המחיר יהיה מורכב משעות העבודה של הטכנאי לתיקון הדיסק הקשיח ושחזור המידע שעליו. ישנן מקרים שיהיה צריך להחליף חלקים שאין אפשרות לתקנם. במקרים כאלו יהיה עליכם לשלם גם את עלותו של חלק החילוף, בנוסף לזמן עבודתו של הטכנאי. החדשות הטובות הן ששום דבר לא צריך להפתיע אתכם, מכיוון שמעבדת דטה קייר מציעה אבחון חינם של בעיה והכנת הצעת מחיר מפורטת טרם התחלת העבודה. אתם תדעו מה התיקון הדרוש והמחיר שלו ובהתאם תחליטו באם לבצע אותו.

מחיר שחזור דיסק קשיח למחשב נייד pc  בעקבות כשלים לוגיים

סוג שני של כשלים שהזכרנו קודם הם כשלים לוגיים בדיסק בקשיח במחשב נייד PC. בשונה מהכשלים הפיסיים, הכשלים הלוגיים הם אך ורק בלוגיקה של הדיסק הקשיח ולא כאלה שתראו בעין על מראה הדיסק. הכשלים הלוגי כוללים בין היתר ווירוסים שונים, שגיאות קבצים, פרמוט לא נכון של הדיסק, בעיות בתוכנה, מחיקת קבצים על ידי המשתמש ועוד. כשיש כשל לוגי אתם לא תצטרכו לשלם על חלקי חילוף, אלא רק על הזמן של הטכנאי במאמציו לשחזר ולהציל את המידע האבוד שלכם.

דאטה קייר – כי אכפת לנו מהמידע שלך

הטכנאים של מעבדת דאטה קייר הם המקצועיים ביותר בתחום שחזור המידע ובצעו אלפי שחזורים מוצלחים לעסקים ואנשים פרטיים. במעבדה נעשה שימוש בציוד המתקדם ביותר ובתוכנות החדשניות והמתוחכמות ביותר שיש לשחזור מידע. אנו מבטיחים לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר שיש לשחזור המידע מהדיסק הקשיח במחשב הנייד PC  שלכם.

דילוג לתוכן