תיקון דיסק און קי במעבדת דאטה קייר

שחזור דיסק און קי

הדיסק און קי נשבר? המחשב לא קורא אותו? ניתן לתקן אותו ולהציל את המידע

התקני האחסון הניידים והקומפקטיים נפוצים מאוד וקיימים כמעט בכל בית. רובנו שומרים על הדיסק און קי (USB Flash Drive) תמונות ומסמכים יקרי ערך. טכנולוגיית זיכרון ההבזק (Flash Memory) מתפתחת במהירות ותופסת תאוצה במשך העשור האחרון, וכיום נעשה שימוש בהתקנים אלו גם לאחסון נתונים לטווח הארוך יותר. הדיסק און קי אשר הומצא על ידי חברה ישראלית וזכה לתשבוחות רבות, הוא התקן זכרון הנוח בהרבה לעומת כונני האחסון החיצוניים האחרים הקיימים בשוק.

מהן הסיבות לתיקון דיסק און קי?

כאשר אין לנו גישה למידע האגור על הדיסק און קי, אנחנו צריכים לשחזר אותו על מנת שנוכל להשתמש בו שוב. לפעמים הנזקים של הם פיסיים ולפעמים הם ברמה הלוגית. קיימות סיבות שונות שבעקבותיהן יידרש לשלוח את הדיסק און קי לתיקון, ובינהן:

  • ראש USB שבור
  • תקלה ברכיבים האלקטרוניים
  • פרמוט או מחיקת מידע בשוגג בעקבות טעות אנוש
  • נזק בעקבות התקפת וירוס
  • שגיאה במערכת קבצים
  • נזקים סביבתיים כגון: שריפה, מים, לחות ועוד.
  • ניתוק לא מבוקר של הדיסק און קי מהמחשב

מה לעשות ולא לעשות כאשר הדיסק און קי מתקלקל

אם הדיסק און קי ניזוק ברמה הפיסית, למחשב תהיה בעיה לזהות את ההתקן ולהציג את הקבצים. ברגע שאתה מבחין בסימנים למינהם היכולים לגרום לכשל כלשהו בדיסק און קי, נתק מיד את ה- USB והבא אותו למעבדת תיקונים מוסמכת לשחזור מידע. אל תנסה בשופ פנים באופן לתקן את הדיסק און קי לבד. בנוסף, אין לנסות לשים מידע חדש על גבי רכיב הזכרון או לפרמטו , כי המידע האגור עליו עלול להיאבד וייגרם נזק בלתי הפיך.

תיקון דיסק און קי של כל החברות ובכל הנפחים

מעבדת דאטה קייר מומחית בתיקון דיסק און קי של כל החברות, כגון: סאנדיסק, סמסונג, קינגסטון, קורסייר, ורבטים, PNY, פטריוט ועוד. כמו כן, אנו מתקנים דיסק און כי בכל הנפחים הקיימים.

תיקון דיסק און קי במעבדת המומחים של דאטה קייר

מעבדת דאטה קייר מתמחה בשחזור מידע מדיסק און קי ומכל שאר סוגי ההתקנים עם נסיון של למעלה מ15 שנים. אם הדיסק און קי שלכם ניזוק והמידע שעליו פתאום בלתי קריא, אתם מוזמנים להגיע למעבדת דתא קייר ונאבחן לכם את הבעיה ללא עלות. אנו מתחייבים לתקן את הבעיה בפרק זמן האפשרי הקצר ביותר, במקצוענות ותוך שמירה על פרטיות המידע שלכם. אנו משתמשים בכלים המתקדמים והחדשניים ביותר לטיפול בתקלות שונות של דיסק און קי. כאשר אתם משתמשים בשירותים של דאטה קייר, אתם יכולים להיות בראש שקט שהמידע היקר שלכם מופקד בידיים הטובות ביותר.

על מנת להציל את המידע מומלץ להגיע למעבדת שחזור מידע.

מומלץ לתקן במעבדה העוסקת בקביעות בשחזור מידע.

ישנן מגוון סיבות: נזק פיזי, וירוס כופר או תקלה ברכיב האלקטרוני.

מחיר תיקון הדיסק און קי נקבע על פי אופי וסוג התקלה. מומלץ להגיע למעבדת שחזור מידע על מנת לקבל הצעת מחיר.