אבד לכם מידע יקר? אל תהססו ופנו לדאטה קייר עוד היום על על מנת שנוכל לבצע עבורכם שירותי שחזור מידע

בחירת בעל המקצוע לביצוע שחזור מידע היא בחירה חשובה וקריטית מאוד. כשאתם מפקידים את התקן האחסון שלכם אשר אבד ממנו המידע אתם רוצים שמי שיבצע את השחזור יהיה בעל מקצוע מנוסה ואמין. מעבדת דאטה קייר נותנת שירותי שחזור מידע מעל ל-15 שנים ללקוחות מכל הסוגים, מלקוחות פרטיים ועד לחברות ענק. עם דאטה קייר המידע שלכם יהיה בידיים טובות ואתם תקבלו את השירות המהיר, המקצועי והאדיב ביותר.

כאשר תבחרו בשירותי שחזור המידע של דאטה קייר המידע שלכם יהיה בטוח – מעבדתנו מאובטחת 24/7 ואנו מתחייבים לשמור על פרטיות המידע היקר שלכם.

לפני שתבחרו בשירותי שחזור המידע של דאטה קייר, אתם זכאים לבדיקה ראשונית ללא עלות וולא התחייבות. הבדיקה הראשונית נעשית במקום באם ניתן, כדי לתת לכם אבחון מהיר וכיוון לגורם הבעיה.

שירותי שחזור מידע בדאטה קייר – שילוב של נסיון וטכנולוגיה

אין זה מספיק רק בעל מקצוע טוב ללא אמצעים טכנולוגיים ואין זה מספיק אמצעים טכנולוגיים ללא בעל מקצוע. בדאטה קייר ישנו השילוב האולטימטיבי של טכנאים מנוסים ומקצועיים בעלי ידע רב בשחזור מידע ורפרטואר של אלפי שחזורי מידע מוצלחים, יחדיו עם האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שיש. הידע, החומרה והתוכנה במעבדת דאטה קייר הם אלה שבזכותם אנחנו מגיעים לאחוזי הצלחה מירביים בשחזורי מידע שאנו מבצעים.

שירותי שחזור מידע לכל סוגי ההתקנים

מעבדת דאטה קייר מבצעת שחזורי מידע לכל סוגי התקני האחסון כגון: כונן קשיח (HDD), כונן SSD, כרטיס זכרון SD, התקן דיסק און קי, שחזור שרתים ומערכי רייד מורכבים ועוד.

אנו מסוגלים לתת שירותי שחזור מידע עבור התקנים עם כל מערכות ההפעלה השונות: ווינדוס, מק ולינוקס מכל הגרסאות ולהתקנים של כל החברות.

הטכנאים של דאטה קייר מבצעים שחזורי מידע ממערכות ההפעלה השונות: שחזור רייד PC, שחזור רייד MAC,  שחזור רייד LINUX. ומתמחים בשירותי שחזור מידע בכל מערכות הקבצים, כגון: NTFS, FAT, FAT32 וכו'.

שירותי שחזור מידע מטלפונים חכמים

אנו מציעים שירותי שחזור למידע שאבד מכל סוגי הטלפונים החכמים, עם כל מערכות ההפעלה, כגון, IOS, ANDROID. ישנם מקרים בהם השחזור מלווה בפירוק עדין של רכיבי הזכרון ובאחרים יכול להיות שלא יהיה הצורך לפרק את המכשיר כלל וכלל. ברשותינו הכלים המתקדמים ביותר לאלקטרוניקה עדינה המבטיחים שחזור מידע איכותי ובטוח.

שירותי שחזור מידע תוך שמירה על פרטיות הלקוח

פרטיות המידע הוא נושא רגיש מאוד, וכאשר אתם מפקידים את התקן הזכרון שלכם לשחזור מידע עליכם לוודא כי המקום שומר על הכללים. במעבדת דאטה קייר מתחייבים להגן על פרטיות המידע שלכם ובמקרה שיש להשמיד לחלוטין את ההתקן אנחנו יודעים לעשות זאת בצורה הרמטית כך שהמידע שלכם לא ידלוף ויגיע בטעות לידיים הלא נכונות

דילוג לתוכן