שירותי השמדת מידע בפתח תקווה

קיימים לא מעט אנשים שרוצים להחליף את המחשב הישן שלהם באחד חדש ומתקדם, ופשוט זורקים את המחשב לפח האשפה. להתחדש במחשב חדש ועוצמתי זה תמיד דבר חיובי, אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שקיימות סכנות רבות להשלכת המחשב הישן לפח כפי שהוא. על המחשבים שלנו קיימים קבצים רבים שאגרנו במשך השנים וחלק עשויים להיות רגישים ואסור שיגיעו לידיים הלא נכונות. ההשלכות של הדלפת מידע בימינו יכולות עצומות ובלתי הפיכות. לפיכך, כאשר אתם מחליטים לזרוק את המחשב או התקן אחסון אחר לאשפה, העזרו בשירותי השמדת מידע והשאירו את המידע שלכם בטוח. שירותי שחזור המידע נכונים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי ובטח ובטח שלמגזר הממשלתי. מעבדת דאטה קייר נותנת שירותי שחזור מידע ברמות הגבוהות ביותר עם אחוזי השמדה של קרוב ל100 אחוזים.

שירותי השמדת מידע בפתח תקווה – אז והיום

אם אתם מסתכלים תקופה אחורה, החלפת המחשב הייתה פשוטה ביותר וכאשר רציתם להחליף את המחשב פשוט הוצאתם את הדיסק הקשיח והעברתם אותו למחר החדש שקניתם. היום השיטה השתנתה ובחלק גדול מהמחשבים הקומפקטיים והחדשניים, הדיסק הקשיח מולחם ישירות ללוח האם, ומכונה EMMC. במקרים כאלו, לא תוכלו להעביר בכזו פשטות את הדיסק הקשיח ממחשב אחד לשני ותצטרכו להעזר בשרותי השמדת מידע מקצועיים. חברת דאטה קייר בפתח תקווה תדאג להשמדה הרמטית של המידע שלכם ושלאף אחד לא תהיה גישה לקבצים שהיו מאוחסנים על גבי המחשב שלכם ואתם לא רוצים שלמישהו בטעות תהיה גישה אליהם.

המקרה נכון לא רק כאשר מחליפים למחשב חדש, אלא גם שמוכרים דיסקים קשיחים משומשים או כל התקן אחסון אחר שהולך לעבור ידיים. לאחר שהמידע מושמד מההתקן שלכם בהצלחה, תוכלו לעשות בו כל שימוש חוזר שתחפצו, וללא שום חשש.

 איפה ניתן למצוא שירותי השמדת מידע בפתח תקווה?

ראשית כל, חשוב שתדעו שאם אתם רוצים שהמידע שלכם יושמד באופן מוצלח אתם צריכים ללכת למעבדה מומחית עם נסיון רב בתחום. למזלכם, המעבדה המובילה לשירותי השמדת מידע נמצאת בעיר פתח תקווה. מעבדת דאטה קייר שבפתח תקווה תשמיד את כל המידע מהמחשב או מהתקן האחסון הישן שלכם שאתם רוצים לזרוק או למכור. אנו נשמיד את כל הקבצים שלכם, כגון: מסמכים, תמונות ווידאו ונשאיר את המחשב שלכם ריק לגמרי.

מעבדת דאטה קייר היא מעבדה מומחית לשחזור והשמדת מידע מכל ההתקנים, עם נסיון של מעל ל-15 שנים. הטכנאים המקצועיים והמנוסים במעבדת דאטה קייר עושים שימוש בתוכנות ובכלים המתקדמים ביותר הקיימים לביצוע השמדות מידע איכותיות ובטוחות. צרו קשר עם המומחים של דאטה קייר אם יש ברשותכם מחשב או התקן אחסון שאתם רוצים להשמיד ממנו את המידע.

דילוג לתוכן