חברת דאטה קייר מתמחה בשחזור מידע משרתים ווירטואליים file systems  VMware

וירטואליזציה היא יצירה של גרסה וירטואלית של משהו במקום משהו פיזי, למשל כמו מערכת הפעלה, שרת או אחסון.

הרבה מאיתנו משתמשים בוירטואליזציה של הדיסק הקשיח שלנו אך אפילו איננו מודעים לכך מודעים לכך. הפעולה בה אתם מפרידים את הדיסק הקשיח שלכם למחיצות ומפרידה אותו לשני כוננים נפרדים, למעשה נקראת וירטואליזציה.

כמו בכל התקן המאחוסנים עליו קבצים, ניתקל בבעיות המצריכות מאיתנו לשחזר את המידע. כאשר מדובר במערכות וירטואליות כמו VMware, יש לפנות למומחים בתחום אשר מכירים את העבודה מקרוב ושידעו לשחזר את הקבצים שלכם בהצלחה ללא איבוד מידע יקר.

ל- FILE SYSTEMS VMWARE  מספר יתרונות:

  • תמיכה במספר מערכות הפעלה – ניתן להשתמש ביותר ממערכת הפעלה אחת בו זמנית באותו המחשב. מערכות הפעלה אלו הינן מבודדות אחת מהשנייה. כך ניתן למעשה לבצע חלוקה למספר מערכות הפעלה שונות, כגון: Linux, Novell, Windows על גבי שרת פיזי אחד. בדרך זו ניתן לנצל את היתרונות של כל מערכת הפעלה לצורך ביצוע פעולה ספציפית.
  • עבודה מהירה של המחשב – בעזרת וירטואליזציה ניתן להפחית את כמות התוכנות המותקנות ישירות על המחשב. לחילופין, ניתן לעבוד על תוכנה אשר מותקנות על השרת הוירטואלי.
  • אבטחה גבוהה – ניתן לאחסן את המידע שלך על המערכת הוירטואלית ולקבל אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.
  • שימוש בתוכנות ישנות – אנחנו מתקדמים כל הזמן בטכנולוגיה אך לפעמים איננו רוצים לוותר על תוכנה טובה ששירתה אותנו ואנחנו רגילים אליה. בזכות השרת הווירטואלי ניתן להשאיר את המערכת הפעלה הישנה ולעבוד עם התוכנה הזו עליה. במקביל, ניתן לעבוד עם מערכת ההפעלה החדשה ולהינות מיתרונותיה הנוספים. כל היופי הוא בגמישות המערכת וירטואלית.
  • בידוד תקלות במכשירים ברמת החומרה בעזרת ניהול ובקרה מתקדמים של המערכת.

 

שחזור FILE SYSTEMS VMWARE מכל הגרסאות והסוגים, כגון:

VMware ESXשחזור קבצים   VMware file systemsממערכת ההפעלה העצמאית המבוססת יוניקס – VMware ESX. באמצעות ESX  תקצו משאבים רבים עבור המערכת הווירטואלית תוך שימוש מזערי במשאבי מערכת ההפעלה עצמה.

VMware ESXI  – שחזור קבצים VMware file systemsמהמערכת VMware ESXI , אשר דומה לאחותה הגדולה ESX, רק שהיא חינמית ומשאביה מוגבלים.

VMware Worksattion  – שחזור קבצים   VMware file systemsמהמערכת לשימוש הביתי , אשר יכולה להיות מותקנת על מערכות הפעלה של ווינדוס ולינוקס. מערכת זו אינה נפוצה בשרתים וסביר להניח שמי שיצטרך שחזור ממנה יהיה משתמש ביתי אשר רצה שתהיה לו האפשרות להתקין שתי מערכות הפעלה על המחשב הביתי.

VMware Fusion שחזור VMware file systems ממחשבי Mac ממערכות הפעלה OS X אשר בד"כ נעשה בה שימוש להתקנת מערכות הפעלה של ווינדוס ושתהיה האפשרות לעבודה במקביל.

VMware Player אשר נועדה להפעיל מערכות וירטואליות אשר נוצרו באמצעות תוכנות אחרות

 

שחזור FILE SYSTEMS VMWARE ללקוחות פרטייים ולחברות

לחברת דאטה קייר לקוחות מכל הסוגים ואנו מבצעים שחזורים לקבצים file systems  VMware ללקוחות פרטיים המשתמשים בגרסאות הביתיות של VMware וגם ללקוחות גדולים שדורשים שחזור דיסקים וירטואליים file systems  VMware ממערכי RAID  מכל הסוגים והתצורות. אנו עוסקים בשחזורי דיסקים קשיחים בנוסף על שחזור טלפונים ושחזורי רייד ועוד ועוד.

אם אתם עובדים עם כונן וירטואלי VMFS וצריכים שחזור, אל תהססו ופנו לדאטה קייר ותקבלו את השירות המקצועי, האדיב והמהיר ביותר. חברת דאטה קייר מבצעת בדיקה ללא עלות לאבחון בעיות של אובדן מידע מכוננים וירטואליים VMFS.

דילוג לתוכן