שירותי שחזור דיסק און קי

שחזור דיסק און קי

דיסק און קי (Disc On Key), המוכר בעולם בשם Flash drive , הוא למעשה כונן זעיר בגודל מפתח המשמש לאחסון נתונים. הדיסק און קי הינו המצאה ישראלית וידוע כאחת ההמצאות הישראליות הגדולות ביותר שהיו, אשר שינתה נורמות לאנשים רבים בעולם. הדיסק און קי פועל כמו דיסק קשיח, בעוד שהשוני הבולט הוא בנוחות בשל גודלו הקטן. העברת הנתונים מתבצעת באמצעות חיבורו של הדיסק און קי למחשב באמצעות חיבור USB, בעוד שמהירות העברת הנתונים תלויה בסוג חיבור הUSB  אשר קיים במחשבכם ובכונן עצמו.

שחזור מידע שנמחק מדיסק און קי

לעיתים ישנן תקלות בדיסק און קי אשר גורמות לקבצים שמאוחסנים על גביו להיעלם או למכשיר לא להיות קריא על ידי המחשב. אם במקרה נתקלת בבעיה ונראה כי הקבצים נמחקו לך מדיסק און קי, כדי שתפנה לחברה מקצועית המתמחה בשחזור מידע.

תקלות הדורשות שחזור מידע של הדיסק און קי יכולות לנבוע ממספר סיבות:

  • תקלה פיזית, לדוגמא: שבר, נוזלים, לחות, חשיפה לטמפורטורה קיצונית ועוד
  • תקלה בשל כשלים במבנים לוגיים בתוכנה

ברוב המקרים יידרש מאמץ רב ועבודה לא פשוטה אשר לוקחת זמן, על מנת לשחזר את הקבצים האבודים.

מה לא לעשות על מנת למנוע מחיקה של קבצים על הדיסק און קי?

דבר ראשון עליכם ללמוד להוציא חומרה בבטיחות מהמחשב. אם תוציאו את ה USB  בצורה פזיזה מבלי לפעול לפי הכללים, הדיסק און קי יכול להתאפס והחומר יכול להאבד בן רגע.

למען בטחון המידע היקר שלכם, אנו ממליצים כי בכל אופן שהמידע לא יהיה שמור רק במקום אחד ויש לדאוג למקום נוסף בו המידע יהיה מאוחסן (לדוגמא: ענן), גם למקרה של אובדן פיזי של הדיסק און קי.

דבר נוסף, ברגע שאתם רואים שהמידע שעל הדיסק און קי נמחק ולא מוצג כאשר המחשב מנסה לקרוא אותו, חשוב מאוד לא להוסיף קבצים חדשים כי הם עלולים לדרוס את הקבצים הקודמים ואז יהיה קשה לשחזרם.

חברת DATA CARE  משחזרת עבורכם חומר שנמחק מהדיסק און קי

במעבדת DATA CARE , ישנו הציוד המתקדם ביותר כיום לשחזור מידע מדיסק און קי שנמחק. לא משנה מה מקור התקלה, חברת DATA CARE  מסוגלת לשחזר עבורכם את המידע האבוד מהדיסק און קי. אנו מיומנים בשחזור מידע של דיסק און קי של כל החברות, גם במקרים הקשים ביותר, עם נסיון של מעל ל-15 שנה של שחזור מידע. אנו מספקים שירות מהיר ומקצועי ומזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצה ולהפקיד בידינו את המידע היקר לכם מכל. אנו מתחייבים לשמור על המידע האישי של הלקוח של הקבצים הנמצאים על ההתקנים שבשחזור.