צריכים שחזור למערך הרייד שלכם? פנו למומחים של דאטה קייר

הטכנאים המומחים של דאטה קייר משחזרים מידע מכל תצורה שהיא של RAID. לא משנה מאיזה סוג מערך הרייד שלכם, אנחנו מטפלים בכל סוגי המערכים ומתייחסים לכל מקרה ברצינות ובמקצועיות המירבית. אנו צברנו ידע ונסיון רב במשך 15 שנות פעילותנו בשחזור מידע, ובשל כך אנו יודעים להתמודד גם עם האתגרים המורכבים ביותר עם אחוזי הצלחה מרשימים.

למה בעצם RAID?

הרייד משתמש במספר דיסקים קשיחים / כונני SSD  על מנת לאפשר שליפת מידע מהירה יותר. בנוסף, הרייד מעניק אמינות גבוהה יותר הודות לגמישות לשחזור המידע בעת תקלה. המידע שעל הרייד מאוחסן במקומות שונים על גבי הדיסקים אשר מקנה לו את היכולות לשרוד תקלות מסוגים שונים. בעבר שיטת האחסון בעל גבי מערך RAID הייתה נחלת עסקים גדולים וארגונים, אך כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים פרטיים אשר נוהרים להשתמש בשיטה זו מהסיבה שהם מאמינים שזו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המידע החשוב שלהם.

למרות היתרונות הרבים שמערכי הרייד מעניקים, הם עדיין חשופים לתקלות. חלוקת המידע על גבי מספר הדיסקים, ונטייתם הטבעית לבעיות מכאניות, לא משאירים אותם חסינים לכשלים. גמישותה של המערכת לפעמים יוצרת בעיות ובמקרים מסוימים כאשר דיסק אחד חווה כשל אז כל המערכת לא עובדת, ובמקרים אחרים דיסק אחד נפגע ושאר המערכת ממשיכה לפעול.

שחזור מידע מכל תצורות RAID

מעבדת דאטה קייר משחזרת מידע ביעילות ובמקצועיות, מכל סוגי תצורות הרייד השונות:

RAID 0– המכונה מערך רייד "רצועה" ונעשה שימוש בהפרדת המידע למספר דיסקים קשיחים/ כונני SSD , ובכך מהירות הקריאה והכתיבה משתפרת. הטכנאים המיומנים של מעבדת דתא קייר משתמשים בכלים המתקדמים ביותר לשחזור מערכי רייד בצורה רצועה.

RAID 1 – המכונה מערך רייד "מראה" ונעשה שימוש בטכניקת שיקוף לקריאה וכתיבה של נתונים. בשל פעולת שיקוף המידע מתקבלת יכולת גיבוי בזמן אמת והנתונים נכתבים על מספר דיסקים קשיחים / כונני SSD  בו זמנית. מעבדת דתא קייר בעלת נסיון רב בשחזור מערכי רייד "מראה".

RAID 0+1  – שילוב של מערך "רצועה" ומערך "מראה", המקנה לו את היתרונות של כל מערך בנפרד. המידע גם נכתב על מספר כוננים בנפרד, וגם מתבצע שיקוף וכתיבה כפולה.

NAS – Network-attached storage, בעברית: "אחסון על הרשת", היא שיטת אחסון חיצונית ועצמאית לשרתים, הניתן לגשת לקבצים דרך דפדדפן האנטרנט. אנו משחזרים מערכות NAS  של יצרנים שונים.

SAN – Storage Area Network, בעברית: "רשת אזור אחסון", זו היא שיטת אחסון המחברת התקני אחסון לשרתים מרחוק. ישנם המשלבים מערכות RAID  עם SAN  על מנת להגדיל את הנוחות והגמישות.

אנו יודעים להתמודד עם שחזור מידע מתצורות הרייד המפורטות לעיל ועם עוד רבות אחרות. למערך רייד יכולות להיות סיבות רבות שבגינן יידרש שחזור.

סיבות לשחזור RAID

קיימים כשלים פיסיים וכשלים לוגיים שבגינן יידרש שחזור מידע מהרייד. במקרים רבים, כשל בדיסק אחד יכול להשפיע על המערך כולו. דוגמאות לכשלים במערכי רייד:

  • מחיקת נתונים בשוגג בגלל טעות אנוש
  • תקיפה על ידי וירוס
  • שגיאות במערכות קבצים
  • בנייה שגויה של מערך רייד הגרמה לבעיה
  • תקלה בדיסק יחיד או במספר דיסקים
  • בעייה באספקה החשמלית
  • ועוד

אנו יודעים לשחזר מידע ממערכי רייד בעקבות סוגי הכשלים השונים וברשותנו הכלים הדרושים לכך וסביבת העבודה המתאימה.

אנו משחזרים מידע ממערכי רייד עם מערכות הפעלה שונות: ווינדוס, לינוקס ו macOSומסוגלים לשחזר את כל סוגי הקבצים.

פנו למומחים של דאטה קייר לשחזור מערכי רייד מכל הסוגים והפקידו את המידע שלכם ביידים בטוחות.

  פירושו Redundant Array of Independent Disks  – מערך של דיסקים בלתי תלויים 

מעבדת DATA CARE  משחזרת מערכי רייד המבוססים קבצי NTFS  של מערכת הפעלה ווינדוס.

 

כבו את השרת ופנו למעבדת שחזור מידע.

מומלץ לבחור מעבדת שחזור מידע בעלת ניסיון וציוד מתאים.