שחזור מידע מסלולרי

היום המכשיר הסלולרי מהווה עבורנו מרכז של שמירה והחלפת מידע. אנחנו שומרים הכל עליו ולא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיו. אנחנו מעבירים הודעות בעלות ערך אישי ומקצועי, שומרים על גביו את המוזיקה האהובה עלינו, מקליטים שיחות ולעיתים חשוב לנו לדעת מתי מישהו התקשר אלינו בפעם האחרונה. מתי בפעם האחרונה מישהו הזמין אתכם לראות את התמונות באלבומי התמונות שלהם? אתם בכלל יודעים מהו אלבום תמונות שאינו דיגיטלי? בגלריית התמונות שבסלולרי שלנו יש רגעים שתפסנו בזמן באמצעות המצלמה ואם ייאבדו זה יגרום לנו לכאב לב.

המכשיר שלכם לא נדלק? ככל הנראה מדובר בתקלה בסוללה ואין חשש לאובדן המידע על גבי הסלולרי שלכם, עליכם פשוט להחליף סוללה. אם החלפתם סוללה והמכשיר עדיין לא נדלק, כאן אפשר קצת להילחץ. אם אין לכם גישה למידע שבסלולרי, יש מספיק מעבדות תיקוני מחשבים ומכשירים סלולריים שיוכלו לסייע לכם לשחזר אותו. כמעט ואין מעבדות המתמחות בשחזור מידע בלבד. אם אתם רוצים סיכויים גבוהים ככל האפשר כדי להשיב אליכם את המידע, מומלץ לפנות למומחים בתחום.

אם הסלולרי שלכם עובד באיטיות ייתכן והסיבה לכך היא בעיה בזיכרון. לרוב הפתרון פשוט ועליכם למחוק קבצי וידאו, תמונות ואפליקציות שאינן נחוצות לכן. גם כאן אין מה להיכנס לסטרס, המידע שלכם מוגן. על מנת שיהיה לכם ראש שקט מוטב לעשות גיבוי למידע שלכם, ייתכן ואיטיות המכשיר מאותת על בעיה לוגית בתוכנה.

מתי לפנות למעבדה לשחזור מידע מסלולרי?

  • אין לכם גישה לגלריית התמונות
  • אין לכם גישה להיסטוריית השיחות
  • אין לכם גישה להודעות רגילות והודעות וואטסאפ
  • אין לכם גישה לשיחות מוקלטות
  • אין לכם גישה לקבצי מוזיקה
  • אין לכם גישה לאנשי קשר

לא משנה אם הבעיה היא פיזית או לוגית, מעבדה המתמחה לשחזור מידע תוכל להשיב לכם את המידע בקלות ובמהירות. פגיעה לוגית ופיזית יכולה להיגרם ממפגש של הסלולרי שלכם עם מים. המים יכולים לפגוע בפעילות התקינה של המכשיר ולסכנה של אובדן מידע. אם המכשיר שלכם נרטב מומלץ לפנות למעבדת תיקון מכשירי סלולר לייבוש פנימי.

אם מדובר בפגיעה ברכיב זיכרון ויש צורך לפרק את המכשיר ולהחליפו, למעבדות לשחזור מידע יש כלים מדויקים לאלקטרוניקה עדינה על מנת לבצע שחזור מבלי לפגוע ברכיבים אחרים.

כשאתם פונים למעבדה לשחזור מידע מסלולרי ודאו שהם יודעים לעשות זאת מכל סוגי המכשירים ובהם תוכנות הפעלה של אנדרואיד או IOS.  

מומחים לשחזור מידע מזה 15 שנה – DATA CARE

חברת דאטה קייר מתמחה בשחזור מידע ועוסקת רק בתחום זה. אנחנו מספקים שירות איכותי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בין לקוחותנו נמנים גופים ציבוריים וחברות ענק.

הטכנאים שלנו מומחים בתחום שחזור המידע ומאבחנים בקלות תקלות של אובדן מידע. בעזרת שילוב של מומחיות וציוד טכנולוגי מתקדם הם יכולים להתמודד עם כל אתגר לשחזור מידע בהצלחה.

המידע האישי שלכם בטוח אצלנו על ידי אבטחה 24/7, פרטיות המידע שלכם נשמרת ב-100 אחוז, בהתחייבות.

דילוג לתוכן