שחזור מידע למק

יכולות להיות מגוון סיבות לאובדן מידע או חוסר יכולת לגשת אליו. החלוקה העיקרית היא לתקלות חומרה לבין כשלים לוגיים. אלא אם כן מחקתם קבצים בהיסח דעת. במקרה האחרון אין לכם שליטה, כולנו טועים. מה שכן אתם יכולים לעשות זה לשמור על המק שלכם במיוחד כשמדובר במחשב נייד, על ידי החזקתו קרוב לליבכם ולמנוע נפילה שיכולה לפגום בדיסק הקשיח ולהימנע מעקירה של כבל הטעינה מה שיכול לפגום בשקע הטעינה שלו. לא לשתות בקרבתו, נוזלים יכולים לגרום לקורוזיה בדיסק הקשיח. פשוט תעשו הפסקות שתייה ואוכל, גם ככה זה בריא לכם יותר. 

כדי למזער את הסיכוי לחדירת וירוס מומלץ להפעיל תוכנת אנטי-וירוס איכותית. טיפ אחרון, אל תתעצלו, התקינו את מערכת הגיבוי של אפל ה-Time Machine ובכך ניתן יהיה להציל את המידע שלכם בקלות רבה יותר.

 

איזה תקלות חומרה וכשלים לוגיים יכולים לגרום לאובדן מידע? 

הדיסק הקשיח הוא לרוב האמצעי העיקרי לאחסון מידע, פגיעה בראשי הקריאה וכתיבת המידע שעל גביו או קריסה שלהם יכולים להביא לאובדן מידע.

סיבות נוספות לדוגמא: פרמוט מחשב ללא גיבוי, תקלה טכנית או לוגית בבקר, רכיב אחר שעל גבי הדיסק נפגם כתוצאה מבלאי, פגיעה בתאי הזכרון, כשל לוגי במערכת הפעלה ושגיאות בקבצים. 

 

לא כל טכנאי מחשבים יודע לשחזר מידע למק

לפני שאתם בוחרים למי לפנות וודאו שהם יודעים לשחזר מידע מכל אמצעי אחסון המידע הקיימים, כגון: כונן קשיח ודיסק קשיח (HDD), כונן SSD, כרטיסי זכרון,  תקליטורי CD ROMS ו – DVD, קלטות גיבוי ודיסק און קי. מחשבי מק הם בעלי מאפיינים ייחודים הבאים לידי ביטוי גם בחומרה וגם בתוכנות ההפעלה ופיצ'רים, לכן לא כל טכנאי מחשבים ידע לשחזר מידע למק. 

דרוש ידע וניסיון, יכולת אנליטית וביצועית גבוהה יותר מאשר בשחזור מידע ממחשב PC וציוד שמתאים לטפל במחשבים אלה.

 

לשחזור למידע למק האקסקלוסיבי, בוחרים בשירות אקסקלוסיבי

בניגוד למספר כמעט בלתי נדלה של טכנאים ומעבדות מחשבים מי שמתעסק בשחזור מידע בלבד הם מתי מעט. חברת דאטה קייר היא אחת מהן.

עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום הם מספקים שירות ללקוחות פרטיים, חברות גדולות וגופים ציבוריים. בנוסף לשחזור מידע מכל סוגי התקני הזכרון ממחשבי PC ומחשבי מק עבור משתמשים פרטיים, הם יודעים לשחזר מידע עבור חברות ממסדי נתונים, משרתים שונים ומערכי רייד. רייד היא שיטה לאיחוד דיסקים קשיחים ליחידה לוגית אחת. עבודת מולטיטאסקינג זו מאפשרת שמירה של מידע יתיר. מידע שניתן לשחזור בקלות בעת תקלה גם אם יש בעיה חשמלית. 

הם יודעים לשחזר מידע שנבעו מכל סוגי התקלות האפשרויות לאובדן המידע גם במקרה של וירוס כופר. 

בדיקת המחשב היא ללא עלות ואם שחזור המידע לא צלח? לא תשלמו!

דילוג לתוכן