שחזור מידע ממחשבי אפל

סיבה טובה לרכוש מחשבי אפל מעבר לעיצוב המרשים שלהם, איכות הביצועים הגבוהה, טכנולוגיה מתדמת ותוכנות הפעלה ייחודיות היא מערכת האבטחה שלהם, מערכת מהטובות בעולם. הטכנולגיה של מחשבי התפוח הנגוס מונעת חדירה של וירוסים שונים כולל חדירה של האקרים. יחד עם זאת, הם לא חסינים לחלוטין.

כולנו מכירים את הטרנד של פרסום תמונות עירום של סלבריטאים וסרטוני וידאו שלהם מקיימים יחסי מין.  לא צריך להיות מפורסם כדי שהאקר יחדור למחשב שלכם ויאיים עליכם בפרסום מידע אישי ורגיש, אם לא תשלמו להם – מה שנקרא וירוס כופר. זוהי לא תופעה שכיחה, אך היא קיימת. 

במקרה שהמחשב שלכם נחשף לוירוס שכזה או מכל סיבה אחרת שגרמה לאובדן מידע מומלץ לפנות למומחים בשחזור מידע בכלל ולמחשבי אפל בפרט. כדי להגדיל את הסיכוי לשחזר את המידע מהמחשב כדאי מאד להשתמש בתוכנת גיבוי המידע של אפל ה-Time-Machine, השומרת את המידע על כונן חיצוני.

למה אבד לי המידע על המחשב?

יש מגוון סיבות אחרות מוירוסים לאובדן מידע או חוסר יכולת לגשת אליו. לדוגמא: מחקתם שלא במכוון קבצים מהמחשב, ייתכן והצטבר אבק על הדיסק קשיח או הוא נפגע כתוצאה מנפילת המחשב וגרם לקריסת ראשי הקריאה וכתיבה של המידע ששמרתם על המחשב, כשל לוגי בתוכנת הפעלה או בלאי של הכונן הקשיח – 50% מהכוננים מפסיקים לעבוד תוך מספר שנים בודדות.

למה יש הבדל בין שחזור מידע של מחשבי אפל למחשבי PC?

 

הסיבה המרכזית לכך היא ההבדלים הפונדמנטליים בין מערכות הקבצים, בכלים ובתוכנות הייחודיות שלהם. לכל שחזור מידע מדיסק קשיח או מכונן SSD יש מאפיינים ייחודיים לו.

שחזור מדיסקים קשיחים, כרטיסי זכרון SD מסוגים שונים, כונני SSD, כונני דיסק און-קי וממערכי רייד. מערכת רייד הנמצאת לרוב במערכת המחשוב של חברות מאפשרת גישה למספר דיסקים וגם שמירת מידע בעזרתה ניתן לשחזר מידע. 

 

מומחים יותר מהמומחים

יש אינספור מעבדות לתיקון מחשבים וטכנאיי מחשבים, כולם עוסקים במגוון רחב מאד של תקלות. הייחודיות ומומחיות של מעבדת דאטה קייר היא בשחזור מידע בלבד. עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בנישה הזו הם ברמת המומחיות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק.

הם משרתים לקוחות פרטיים וגם חברות גדולות וגופים ממשלתיים ויודעים לשחזר מידע מכל סוג התקן או מרכיב במחשב לשמירת מידע, בכל תוכנות ההפעלה וגם שחזור מידע ממערכי רייד כולל במחשבי אפל. תיקון מחשבי אפל מורכב יותר ממחשבי PC, לכן הטכנאים שלנו בעלי יכולת מקצועית ואנליטית גבוהה ביחס לטכנאים אחרים.

קרוב למאה אחוז מהמקרים, גם אם מדובר באתגר שחזור מידע מורכב, הם יצליחו לשחזר את המידע יקר הערך שלכם ממחשב האפל שברשותכם במהירות ובמקצועיות בלתי מתפשרת.

הם לא הצליחו לשחזר את המידע? לא תשלמו.

דילוג לתוכן