שחזור כרטיס SD

שחזור מקינטוש

מהו כרטיס SD וכיצד ניתן לשחזר מידע שאבד ממנו?

כרטיס SD (Secure Digital) הינו זיכרון הבזק, הנמצא בשימוש במחשבים ניידים, טלפונים חכמים, רחפנים ,מצלמות סטילס ומצלמות וידאו. העולם היום עובר לשירותי ענן,  אבל עדיין נעשה שימוש נרחב בכרטיסי הזכרון משום שבחלק מהמקומות התשתיות אינן מאפשרות אחסון בענן וישנם אנשים המפחדים מפרצות אבטחה באחסון שכזה.

ישנם שני סוגי גדלים עיקריים של כרטיס SD,  הראשון הוא SD המתאים יותר למחשבים ניידים, ומצלמות, והשני קטן יותר ונקרא micro SD  ונפוץ יותר בקרב סמארטפונים או מחשבים ניידים מסויימים.

סוג הכרטיסים השונים נבדלים זה מזה בגודלם הפיזי, בנפח הזיכרון, מהירות עיבוד נתונים ובעמידותם.

כרטיס ה SD מבוסס על כרטיס MMC  (Multimediacard), הכולל מתג נעילה בצידו של כרטיס והמגעים שלו מוגנים ובכך אפשר להכניס את הכרטיס רק מצד אחד שלו.

שחזור של כרטיסי SD

ישנם מקרים בהם הכרטיס לא מראה לנו את המידע שעליו ומונע מאיתנו גישה לאותם הקבצים. ישנם שני סוגי כשלים היכולים לגרום לכרטיס נזק שכזה – כשלים פיזיים וכשלים לוגיים.

כשלים פיזיים של כרטיסי SD – ישנם מקרים והכרטיס ניזוק ברמה החומרתית. הפגיעה בחומרה יכול לנבוע מבעיה המגעים, פגיעה במונוליט (יחידה המאחדת את כל ההלחמות האלקטרוניות של הכרטיס), שבר, מים ולחות, שריפה ועוד. למעבדת DATA CARE יש את הכלים הייעודיים, תנאים מעבדתיים, הידע והנסיון לתקן כרטיסי SD שניזוקו ברמה חמורה, ולשחזר את המידע שהיה עליהם כדי שהמשתמש יוכל להשתמש בו שוב. חשוב מאוד שתפקידו את הכרטיס הפגום בידי חברה המתמחה בשחזור מידע על מנת להבטיח שהמידע אכן ישוחזר באופן בטוח ולא יושמד לתמיד.

כשלים לוגיים של כרטיסי SD – לפעמים ישנם כשלים הנובעים ממחיקת מידע בשוגג על ידי המשתמש, בעיה בתוכנה ושגיאות לסוגיהן שבגינן לא ניתן לקרוא את המידע המצוי על הכרטיס. למעבדת DATA CARA  הכלים התוכנתיים המיועדים לשחזור מידע שאבד בצורה שכזו, ותיקון ושיקום קבצים שניזוקו כתוצאה מהבעיה שנוצרה. אין ממה להלחץ כשדבר כזה קורה לכם ותמיד אתם יכולים לפנות לאנשי מקצוע המתאימים אשר יחזירו את המצב לקדמותו ואתם תוכלו לחזור להשתמש בקבצים שלכם.

אילו סוגי כרטיסי SD ניתן לשחזר?

ניתן לשחזר את רוב סוגי כרטיסי ה SD  שחוו כשלים פיזיים או לוגיים. מעבדת DATA CARE  משחזרת כרטיסי זכרון של כל היצרנים ומכל הסוגים, כגון:

כרטיס SD

כרטיס SDHC

כרטיס MICRO SD

כרטיס XD

כרטיס MINI SD

כרטיס CF

ועוד

חברת DATA CARE מתחמה בשחזור מידע מכל סוגי ההתקנים וברשותינו המעבדה המשוכללת ביותר עם הכלים המתקדמים והצוות המנוסה ביותר אשר יבטיחו שמידע שלכם יהיה בר שימוש גם לאחר נזקים חמורים כאלה ואחרים. צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג להעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר.