שחזור כרטיס זיכרון

שחזור מקינטוש

כרטיס זיכרון הוא רכיב אחסון מידע חשוב בכל מחשב או התקן באשר הוא. כרטיס זיכרון מאחסן בתוכו מידע בעל ערך ונתונים שאנו זקוקים להם, כמו תמונות, קול, או אפליקציות לגיבוי או להפעלה.

כרטיס זיכרון הכרטיס מרחיב את הזיכרון בהתקן ושומר בתוכו את הדאטה שלנו ובעיקר, נוטה לסבול ממספר תקלות נפוצות ברכיבים שונים. פעולות הקריאה, הכתיבה, השכתוב כולם נתונים לנזקים לאורך זמן, להאטות ולתקלות שונות

נמחק לכם מידע מהדיסק החיצוני? מעבדת DATA CARE תשחזר אותו עבורכם

כרטיס זיכרון הוא רכיב אחסון מידע חשוב בכל מחשב או התקן באשר הוא. כרטיס זיכרון מאחסן בתוכו מידע בעל ערך ונתונים שאנו זקוקים להם, כמו תמונות, קול, או אפליקציות לגיבוי או להפעלה.

כרטיס זיכרון הכרטיס מרחיב את הזיכרון בהתקן ושומר בתוכו את הדאטה שלנו ובעיקר, נוטה לסבול ממספר תקלות נפוצות ברכיבים שונים. פעולות הקריאה, הכתיבה, השכתוב כולם נתונים לנזקים לאורך זמן, להאטות ולתקלות שונות

מה קורה כשיש כרטיס זיכרון שלא מתפקד?

התרחיש הוא כזה.דמיינו שאתם, מחברים את כרטיס הזיכרון ומגלים שאין לכם אפשרות לצפות בקבצים. במקום זאת מופיעה איזו הודעת שגיאה מוזרה שלא צפינו ועכשיו הקבצים לא מזוהים ואין גישה אליהם.

המידע לא מזוהה ע"י המחשב ולא יעזור מה שנעשה, המחשב לא יודע איך להמשיך מנקודה זו והלאה.

לעיתים נראה כאילו אין שום קבצים והכרטיס אינו קריא מה שמעיד על בעיה לא ברורה לפעמים יוצג המידע באופן חלקי ונראה שהושחת מידע נוסף על כך,עוד הרבה מאוד תרחישים אחרים עשויים להיגרם כתוצאה מאיבוד מידע פתאומי.

ולא צפוי שעשוי להיגרם בכל עת.

תקלות נפוצות בכרטיס זיכרון

כל כרטיס זיכרון הוא פיסת אחסון מידע עדינה שיכולה להיגרם בה תקלה.  לפעמים האטה, קבצים שהושחתו, מערכת קבצים שהושחתה, לעיתים הוא פשוט בתצורה מוגנת מכתיבה ולעתים פשוט תקול.

מה גורם לתופעת חוסר קריאות בכרטיס זיכרון

בכרטיס זיכרון יש הרבה סוגי כרטיסי זיכרון שונים. אם נכניס את הכרטיס והוא כותב או קורא, ההסתברות לתקלת שבר גבוהה מאוד. אבל אפילו כרטיס זיכרון רגיל העובד תקין בטמפרטורה אידיאלית יכול להיכשל.
בעיות יכולות להופיע בכל סוג זיכרון בתוך כרטיס הזיכרון:

ו -RAM SRAMזיכרון

ROMזיכרון

זיכרון MOS

ברגע שאתה רואה שאין זיהוי אופייני המגיע מכרטיס זיכרון, צריך לחשוב על שמירת נתונים למדיה חיצונית. זה יכול להיות הכוללת את כל מה שנמצא בהישג יד. זה הכרחי, מכיוון שהכרטיס יכול סוף סוף להתפרק בכל עת, שלאחריו יהיה קשה לשחזר את הנתונים שאבדו.
אם המחשב כבר הפסיק לקרוא את הכרטיס, עדיף להציג אותו למומחים, מבלי לנסות לעשות משהו בעצמם. תוכניות שמבטיחות לעזור להחזיר ולאחסן נתונים ברוב המקרים מחמירות את המצב. חבטה או פגם בגוף הכרטיס הוא סימפטום של נזק פיזי לכרטיס, וכשמנסים לקרוא מידע, משטח הצלחות עלול לסבול ואז יהיה קשה למקצוענים לשחזר את הנתונים.
כמובן שמצבים יכולים להיות שונים, כך שלעתים לא הכרטיס עצמו אשם בלחיצות הקשיח בכונן הקשיח, אלא באספקת חשמל באיכות ירודה. כדי לאמת זאת, עליך לחבר את הכרטיס למחשב עובד בדיוק.

שחזור נתונים לכרטיס זיכרון – האם אפשרי

במצב בו איבדנו נתונים והנתונים לא זמינים עבורינו, יש צורך בתהליך שחזור מקיף.

אם כרטיס זיכרון , אינו מזוהה ולא מציג או מעביר מידע, ויש עליו נתונים חשובים, עדיף לשלוח אותו מייד לאבחון למומחים לשחזור נתונים.
על פי סוג הכרטיס, תלוי בסדרה ובדגם של הכרטיס, לפעמים ניתן אפילו לאבחן מה בדיוק נשבר. אבל עדיף ואמין יותר לתת לכונן אבחון בחינם.
אם יש נתונים בעלי ערך, בהחלט אין צורך לגעת בנתונים על הכרטיס, לנסות תוכנה אחרת ויתרה מכך, לפתוח את הכרטיס בעצמך. עלינו להיות זהירים ולחשוב על העברת נתונים כבר כאשר הכרטיס מתחיל שלא להציג נתונים בפעם הראשונה. במקרה זה לא כדאי להתעכב בעת הפנייה למומחים, כדי לא לגרום לתקלה כוללת בהמשך.

שחזור כרטיס זיכרון עושים רק אצל המומחים לדבר

כרטיס זיכרון  – כמו דיסק קשיח קטן

היום כבר ברור שלפתוח בעצמכם ולהתחיל לתקן כל כרטיס זיכרון

עשויה לגרום ליותר נזק מתועלת. מכאן שלפני שאתם מנסים לפתור בעיות מכניקה עדינה כדאי מאוד להסתייע במומחה שמכיר ונחשף לבעיות אלה פעם אחר פעם, ומביא תוצאות טובות.

ככל מדיה של אחסון וגיבוי, כרטיס הזיכרון הוא כרטיס בעל ארכיטקטורה פשוטה יחסית, אך העבודה איתו דורשת התעסקות והתאמת חומרה מתאימה להצלת המידע בזמן הנכון.

במקום לקחת את הסיכון ואת האחריות תנו לטכנאי מומחה לחוות דעה ולספק לכם שירות מהיר ועם חיוך. כך תוכלו  לחסוך מעצמכם זמן רב ולמנוע אובדן מוחלט של כל המידע שהיה יכול להמנע בקלות בידי הטכנאי המיומן. מעבדת דאטה קייר עוסקת למעלה מ 15 בשחזור מידע כולל שחזור דיסק קשיח וכרטיסי זכרון.