שחזור טלפונים עושים אך רק במעבדת שחזור מידע

נעלם לכם המידע מהטלפון? לא מצליחים לפתוח קבצים? פנו למעבדת דאטה קייר ונחזיר לכם את המידע היקר שלכם

לחלקינו יש טלפונים עם מערכת הפעלה IOS ולחלקינו עם מערכת הפעלה אנדרואיד, אך הדבר המשותף לכולנו הוא שלבסוף כולנו נצטרך עזרה בשחזור מידע שנעלם מהטלפון החכם. הטלפונים החכמים הפכו לחברים הטובים ביותר שלנו ואיננו יכולים להיפרד מהם אף לא לדקה. אנו סומכים על הטלפונים החכמים בביצוע משימות ובשמירת מידע עבורנו.

כאשר אנו נתקלים במצב בו מידע נעלם מהטלפון עלינו לכבות מיד את הטלפון ולגשת למעבדה מומחית שיש לה ניסיון רב בשחזור טלפונים.

מעבדת דאטה קייר משחזרת טלפונים עם כל מערכות ההפעלה ומכל הסוגים, כגון: אייפון, סמסונג, LG, HTC, XIAOMI , Huawei ועוד.

אתם יכולים להרגיש בטוחים ולהפקיד בידינו את הטלפון שלכם לביצוע שחזור כי אצלנו הטכנאים מומחים ושחזור מידע זה הוא המקצוע שלהם. אנחנו מבצעים שחזורים לכל סוגי ההתקנים, כולל: שחזור טלפונים, דיסקים קשיחים, כונני SSD, כרטיסי SD, שרתים, מערכי רייד ועוד. בזכות הידע שצברנו בחמש עשרה שנות ניסיון בשחזור מידע, אנו מסוגלים להתמודד עם כל אתגר שחזור עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

כאשר הדבר נוגע לשחזור טלפונים, מעבדת דאטה קייר מסוגלת לשחזר כל סוג של מידע, כגון:

מתי צריך שחזור טלפון?

אנחנו נצטרך לשחזר את הטלפון שלנו כאשר ישנה תקלה המונעת מהמידע שעל הטלפון להיות מוצג וקריא על ידי המכשיר. ישנן סיבות רבות שבגינן נצטרך לשחזר את הטלפון.

סיבות הקשורות לשריפה, טביעה, נפילה, קצר חשמלי ברכיב אלקטרוני, נמנות תחת הקטגוריה של כשל מכאני/פיסי של הטלפון ובמצב כזה יכול להיות שיהיה צורך לפרק את המכשיר ולזהות את הרכיב שניזוק. פעולת הפירוק הרכיב שניזוק דורשת מקצוענות רבה על מנת שההפרדה תתבצע באופן מדויק ללא פגיעה בחלקים נוספים. מנגד, ישנו מצב שלא יהיה הצורך לפרק את החלקים ושליפת המידע תהיה באמצעות התחברות לרכיב הזיכרון שנמצא על גבי הלוח האלקטרוני. בשני המקרים, דרושה עבודה מקצועית של טכנאים בעלי ניסיון בתחום שחזור המידע. בנוסף, פעולות אלו מתבצעות באמצעות מכשור ישר ומתקדם המותאם למטרות אלו. מעבדת דאטה קייר מחזיקה בציוד החדשני ביותר לשחזור טלפונים ובמלאי של חלקי חילוף לכל סוגי הטלפונים.

סיבות הקשורות לווירוס, פירמוט כושל, שגיאות בקבצים ומחיקת קבצים, נמנות תחת הקטגוריה של כשל לוגי. במקרה זה, התקלה אינה נראית לעין אבל עדיין אנחנו לא נהיה מסוגלים לגשת למידע שעל גבי הטלפון. כאשר זה קורה, תצטרכו לגשת למעבדה מומחית לשחזור טלפונים שבאמצעות השילוב של ניסיון מקצועי של הטכנאים ותוכנות מתקדמות וחדשניות, יוכלו לשלוף את המידע שנעלם ולהחזיר אותו לחיים.

מעבדת דאטה קייר מציעה בדיקה ללא עלות לפני שמבצעים שחזור לטלפון.

צרו קשר עם מעבדת דאטה קייר ואנחנו נדאג לשחזר את המידע מהטלפון שלכם ביעילות ובהצלחה.