שחזור דיסק- מעבדה לשחזור מידע

שחזור דיסקים

שחזור דיסק בעקבות כל סוגי התקלות

הדיסק לא עובד? הדיסק ניזוק? יש מי שישחזר עבורכם את המידע

בכל סוגי הדיסקים הקשיחים עלולות להיווצר בעיות ועלינו לפנות למומחים שביכולתם לשחזר לנו את המידע שנעלם בדיסקים הקשיחים. התקלות בסוגי הדיסקים הקשיחים הינן דומות ויכולת להיגרם עקב שני כשלים עיקריים: כשלים פיסיים ומכאניים של הדיסק או כשלים לוגיים. על מנת לבצע שחזור דיסק קשיח כדאי לפנות למעבדת שחזור מידע.

אילו בעיות יכולות להיווצר בדיסק שלנו?

אנו יכולים לזהות כשלים פיסיים בדיסק אם אנחנו שומעים רעשים מוזרים שלא שמענו לפני כן. בעיה נפוצה בדיסקים היא "קריסת ראשים", והיא קוראת כאשר ראשי הקריאה והכתיבה של הדיסק מתנגשים אחד בשני. כשל פיסי נוסף שיכול לגרום לנו לבעיות הוא במנוע עצמו אשר נדרש להחליפו. בעיות נוספות המוגדרות ככשלים פיסיים של הדיסק הן: לחות בתוך הדיסק, אבק שהצטבר וגרם לחלקי הדיסק להדבק או שריפה שנגרמה. למעבדת  DATA CARE הכלים המתקדמים והחדשניים ביותר, סביבת עבודה נקייה המותאמת לפירוק הדיסק לחלקיו ולטיפול בדיסקים התקולים ושחזור המידע מהם.

סוג כשל נוסף הוא כשל לוגי בדיסק והוא נפוץ מאוד במקרים של ווירוסים(וירוס כופר למשל), קבצים פגומים, טעות אנוש אשר מחקה או פרמטה את הקבצים וכשלי תוכנה שונים. חשוב מאוד לפנות למומחים כאשר משהו כזה קורה לכם ואתם לא יכולים לפתוח את הקבצים על הדיסק. הטכנאים של DATA CARE  בעלי ידע רב ונסיון בשחזור דיסק הסובלים מכשל לוגי, והם יצילו לכם את המידע שאבד ממנו. תוכלו לזהות בעצמכם כשל לוגי כאשר שעל פניו נראה שהדיסק עובד אך אין ביכולתו לקרוא את הקבצים האגורים עליו.

צריכים שחזור מידע של הדיסק? פנו ל DATA CARE

מעבדת DATA CARE  מספקת שירותי שחזור דיסקים מכל הסוגים: שחזור דיסק קשיח, שחזור הארד דיסק, שיחזור דיסק קשיח חיצוני של כל סוגי החברות, כגון:

  • Seagate Technology
  • Western Digital (WD)
  • Hitachi
  • Toshiba
  • HGST
  • ועוד

וכל סוגי הכוננים:

מעבדת שחזור המידע DATA CARE  מומחית בשחזור מידע מדיסקים סטנדרטיים הנמצאים במחשבים שולחניים ובשרתים, שחזור מידע מדיסקים קשיחים של מחשבים ניידים מכל הסוגים: מחשבי קלי משקל, אולטרה ניידים ועוד. אנו יודעים גם לשחזר מידע מדיסקים של שרתים ותחנות עבודה, שלרוב שונים מדיסקים רגילים ובעלי מהירות סיבוב גבוהה של 10,000 או 15,000 סל"ד.

לחברת DATA CARE נסיון של מעל ל15 שנה בשחזור כל סוגי ההתקנים עם אחוזי הצלחה גבוהים, רמת שירות גבוהה ובעלת האמצעים המתקדמים והחדשניים הקיימים כיום. אנו מתחייבים לשמור על פרטיות המידע שלכם כאשר אתם מפקידים את הדיסק בידינו לשחזור.

מעבדת דאטה קייר משחזרת דיסקים קשיחים נייחים וניידים וכמובן גם דיסק און קי.

מעבדת השחזור מידע דאטה קייר משחזרת דיסקים מכל החברות

המחיר נקבע בהתאם לסוג העבודה הנדרשת. מומלץ להגיע למעבדה לבדיקה ראשונית.

חשוב לבדוק שיש למעבדה את הטכנאים בעלי הכישורים המתאימים ויש לה היסטוריה של הצלחות בעבודות קודמות.