שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח מחיר

נמחק לכם המידע מהדיסק הקשיח? פנו למעבדת דטה קייר לשחזור דיסק קשיח שניזוק

דיסק קשיח, באנגלית נקרא HDD  Hard Disk Drive)), הוא כונן חיצוני או פנימי המכיל על גביו כמות גדולה של נתונים הנשמרים באמצעות ביצוע פעולות קריאה וכתיבה מהמחשב. הדיסק הקשיח הוא התקן פיזי מתכתי שעליו נמצאים ראשי קריאה וכתיבה אשר זזים בלוגיקה מסוימת וצורבים את המידע על גבי הדיסק ומאפשרים לנו לשמור את הקבצים שלנו ולהציגם לאחר מכן. ישנם סוגים רבים של דיסקים קשיחים והם נבדלים בינהם בקיבולת ובמהירות הקריאה והכתיבה. מהירותו של דיסק קשיח ממוצע היא 5,400  או 7,000 סל"ד. ישנו דיסק קשיח מיוחד מסוג SCSI  שמהירותו מגיעה גם ל 10,000 או 15,000 סל"ד. לעיתים מתחרחש אובדן מידע מדיסק קשיח. במקרה של אובדן מידע מסוג זה נדר לבצע שחזור מידע מהדיסק הקשיח.

מתי צריך בשחזור דיסק קשיח?

שחזור דיסק קשיח יתבצע בעת כשל שיש בדיסק המצריך הצלת מידע מאובדן. הכשלים יכולים להיות כשלים מכאניים וכשלים לוגיים ובכל מקרה יש לנקוט באמצעים המתאימים על מנת לשחזר את המידע בהצלחה.

מכיוון שהדיסק הקשיח בנוי ממספר רב של רכיבים, עלולות להיווצר תקלות כאלה ואחרות. כשל מכאני בדיסק הקשיח יכול לנבוע למשל מקריסת ראשי הקריאה והכתיבה. ראשי הקריאה/כתיבה זזים בקצב מסויים המורה להם את הלוגיקה של הקריאה והכתיבה של המידע. כאשר קורה זעזוע מסוים לדיסק הקשיח הלוגיקה הזו מופרת ומופעל כוח מהבקר שמנסה להחזירם לפעול כשורה. כתוצאה מכך, הראשים קורסים אחד על השני ונוצר רעש של שחיקה/תקתוק (התופעה נקראת גם דיסק מתקתק). במקרה כזה, יש לשלוח את הדיסק הקשיח למעבדת תיקונים מומחית אשר יודעת לטפל בבעיות מסוג זה ולהצליח לשלוף את המידע מהדיסק גם במקרה של תיקון והחלפת חלקים וגם במקרה שצריך דיסק חדש. שחזור דיסק קשיח היא פעולה הדורשת מיומנות רבה מאחר ומתעסקים עם מידע רגיש שחשוב מאוד ללקוח שלא ילך לאיבוד. תקלות נוספות הכוללות תחת כשלים מכאניים בדיסק יכולות לנבוע מתקלה בבקר הדיסק, הצירים היכולים להינזק כתוצאה מנפילה, לחות, רטיבות, קצר, אבק או לעיתים קרובות גם מבלאי סביר.

מדוע לבצע שחזור מידע במעבדת דטה קייר?

מעבדת דטא קייר מחזיקה חלפים לכל סוגי הדיסקים הקשיחים ומבצעת שחזורי דיסקים בתנאי מעבדה מתאימים עם הכלים המתקדמים ביותר.

מהצד השני, קיימות תקלות לוגיות אשר לא ניתן לראותם בעין או לשמוע רעש כלשהו המעיד על התקלה. תקלות לוגיות יכולות לנבוע מסיבות שונות, כגון: תקיפת ווירוס, כשל בקבצים או אף טעות אנוש שגרמה למחיקה של הקבצים. כאשר אין יכולות למשתמש לפתוח את הקבצים ואין לו גישה אליהם, זו היא תקלה לוגית ויש לגשת למעבדה מנוסה היכולה להתמודד עם מקרים כאלו ולבצע שחזור לדיסק.

שחזור דיסק קשיח מכל סוג

מעבדת דאטה קייר משחזרת דיסקים קשיחים מכל סוג, כגון: IDE ,SATA,SAS,SCSI.

בנוסף, אנו מומחים בשחזור דיסק קשיח של כל החברות, כגון: ,Seagate Technology Western Digital (WD), ,Toshiba HGST ועוד.

למעבדת דטה קייר הטכנאים המנוסים ביותר בכל סוגי השחזורים אשר ידאגו לבצע לכם שחזור דיסק קשיח במחירים הטובים ביותר ולהחזיר לחיים את המידע היקר שלכם .ה

שחזור דיסק קשיח מכל סוג

מעבדת השחזור מידע דטה קייר משחזרת דיסקים קשיחים מכל סוג, כגון: IDE ,SATA,SAS,SCSI.

בנוסף, אנו מומחים בשחזור דיסק קשיח של כל החברות, כגון: ,Seagate Technology , Western Digital (WD),Toshiba HGST ועוד.

למעבדת דטה קייר הטכנאים המנוסים ביותר בכל סוגי השחזורים אשר ידאגו לבצע לכם שחזור דיסק קשיח במחירים הטובים ביותר ולהחזיר לחיים את המידע היקר שלכם. לסיכום במעבדת דטה קייר תוכלו להתגבר כמעט על כל תקלה של של שחזור דיסק קשיח. עלות התיקון של הדיסק קשיח במעבדה הינה הטובה ביותר ביחס למתחרים. 

מה לגבי תיקון דיסק קשיח?

במידה והדיסק הקשיח שלכם ניזוק מכל סיבה שהיא מומלץ לבנות רק למעבדה מקצועית לשחזור מידע. שכן , כטיפול בדיסק קשיח שניזוק יכול להיות מורכב ודורש מומחיות וציוד מתאים. למעבדת השחזור מידע דטה קייר יש גם את הצוות המתאים וכמובן את המכשור המתאים.

מומלץ לבצע שחזור מידע מדיסק קשיח במעבדת שחזור מידע העוסקת בתחום. רצוי שיהיה לה את הניסיון והידע הנדרש.

יש לבצע שחזור דיסק קשיח כאשר יש חשש מאובדן מידע ונדרש לבצע פעולות להצלת את המידע מאובדן.

מעבדת דטה קייר משחזרת דיסקים קשיחים מכל הסוגים ומכל החברות.

כן, נדרשת מומחיות מיוחדת על מנת לבצע תקלות הקשורות בשחזור  מידע. מעבר לכישורים המתאימים נדרש גם הכשרה וידע מתאים.