שחזור דיסק קשיח מומלץ

היום שלכם התחיל כרגיל, בערב חזרתם הביתה ולאחר ארוחת הערב התיישבתם אל מול המחשב לעבור על מיילים שלא הספקתם לפתוח בזמן העבודה או שעמדתם להמשיך לעבוד על פרזנטציה חשובה או שרציתם לסדר את מיליון התמונות לחתונה ואתם דוחים זאת כבר זמן רב, אך לפתע ראיתם שחור (לא על גבי המסך אלא בעיניים), כל המידע או חלק ממנו שהיה שמור במחשב נעלם.

לא משנה אם אתם משתמשים במחשב לצרכים אישיים או לצרכי עסקים כל המחשבים חשופים לאובדן מידע. 

למי שאין גיבוי כמובן יהיה קשה יותר לשחזר את המידע שאבד, אבל בהחלט אפשרי. 

למי שיש גיבוי ייתכן ועדיין תיתקלו בחוסר יכולת לגשת למידע, כלומר התיקייה או הקבצים (מסמכים, קבצי אודיו, קבצי נתונים על גבי אקסל ועוד) נמצאים, אך לא נפתחים או שאינכם מוצאים אותו כלל. לעיתים כשזה קורה יופיע מסך כחול עם כתוביות. 

סיבות אפשריות לכך הן: וירוס שפגע הן בדיסק והן בגיבוי, הגדרות לא נכונות, מידע פגום, מחיקת קובץ בשוגג כאשר התקן הגיבוי היה כבר מלא ועוד.

 

החשוד העיקרי לאובדן מידע הוא הדיסק הקשיח הדורש שחזור דיסק קשיח ממעבדה מומלצת

על ההארד דיסק מותקנת מערכת ההפעלה, תוכנות למיניהן, קבצים מסוגים שונים ושאר המידע אשר נכתב על גביו באמצעות ראשי קריאה וכתיבה. המידע מועבר מהדיסק אל המחשב וחזרה.

אחד הסימנים לפגיעה בדיסק הקשיח היא רעשים מוזרים.

אם יש לכם מחשב נייד והוא נפל או נשפך עליו משקה ונוצרה בפנים קורוזיה ייתכן וראשים אלה נפגמו ולכן אין לכם גישה למידע. תקלה פיזית אחרת אפשרית היא בקר שרוף, בלאי ועוד .

עבור תקלה פיזית יגבו מכם תשלום עבור שעות העבודה ועבור החלק עצמו. לשחזור דיסק קשיח מוצלח מומלץ להשתמש בחלקים מקוריים בלבד. 

תיתכן בעיה לוגית בתוכנת ההפעלה או שתוכנה זדונית פגעה במחשב שלכם. 

יש מספר סוגי וירוסים/תוכנות זדוניות ביניהם: חדירה של האקרים באמצעות תוכנה זדונית (לרוב זה קורה כשמדובר באישיות מוכרת או למטרת גניבת מידע עסקי), סוס טרויאני – תוכנה המתחזה לאפליקציה תמימה ולאחר השימוש בה נעשה שימוש לרעה במידע שעל גבי המחשב, וירוס שמועבר באמצעות חיבורי רשת או בהודעות באימייל הנקרא תולעת ואחרים. כדי שלא תצטרכו שחזור דיסק קשיח מומלץ להשתמש בתוכנות אנטי וירוס.

 

בחירת מעבדת מחשבים לשחזור דיסק קשיח

לא משנה מה הבעיה בדיסק הקשיח, אם אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהעבודה על החלק הכה חשוב של המחשב תתבצע ללא רבב, על אחת כמה וכמה כשמדובר באובדן של מידע חשוב, רגיש או בעל סנטימנטים, שחזור דיסק קשיח מומלץ לעשות בחברה המתמחה בכך. 

הם יעשו זאת בצורה המהירה והמיטבית ביותר, בדרך שיכולה הרבה פעמים גם לחסוך לכם כסף. 

 

דאטה קייר  – We got your back

דאטה קייר פועלת בתחום שחזור המידע במשך 15 שנה. במהלכן צברנו ידע רב בנושא שחזור דיסק קשיח, שלא מלמדים באוניברסיטה, והתוודענו לכל הטכניקות לביצוע שחזור דיסק קשיח בצורה מהירה ומיטבית. 

לא תוכלו להפתיע אותנו.

ברזומה שלנו אלפי לקוחות פרטיים, חברות וארגונים גדולים מרוצים ועם מספרים לא מתווכחים.

דילוג לתוכן