נמחק לכם מידע ממכשיר האייפון? אל דאגה, דאטה קייר תציל את המצב!

האייפון הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואנו תלויים בו בביצוע פעולות בסיסיות מכל סוג שהן. על האייפון אנו שומרים את כל המידע היקר לנו כולל תמונות, הודעות טקסט, הודעות ווטסאפ ואף קבצים ומסמכים. לרבים מאיתנו הרע המזל ומכשיר האייפון ניזוק מסיבה כלשהי ופתאום התמלאנו דאגות שמא המידע שהיה עליו נאבד ולא יחזור. במקרה כזה עילכם לפנות למעבדה מומחית אשר תצליח לשחזר את המידע שלכם להחזיר אותו לחיים, כך שתוכלו לקבל אליו גישה ולנשום לרווחה.

שחזור מידע מאייפון בעקבות תקלות שונות

כמו בכל התקן אשר אגור עליו מידע, יכולות להיות שתי סוגי תקלות אפשריות לכך שהמכשיר ייפגע, לא יגיב ואנו נצטרך לשחזר ממנו את המידע. משפחת התקלות הראשונות הינן תקלות מכאניות הגורמות לנזק פיזי למכשיר ויכולות לקרות בעקבות נפילת המכשיר, שריפה, טביעה, לחות, קצר חשמלי ברכיבים ועוד. במקרים כאלו אם המידע לא היה מגובה או היה מגובה חלקית יש לגשת למעבדה מומחית לשחזור מידע שביכולתה לשלוף את המידע שהיה על גבי המכשיר ולהעתיקו גם במקרה שמחליפים חלקים במכשיר וגם במקרה שצריכים להחליף למכשיר חדש לגמרי.

מעבדת דאטה קייר ביצעה בהצלחה אלפי שחזורים למכשירי אייפון, גם במקרים שעל פניו היו נראים אבודים. אנחנו משחזרים אייפונים בעקבות כל תקלה מכנאית: קצר בבקר אלקטרוני, סוללה תקולה, בעיה במגעים ומחזיקים במגוון חלקי החילוף לכל סוגי האייפונים כדי שנוכל לבצע את השחזור בהצלחה. במעבדת דתא קייר תא נקי והציוד המתקדם ביותר כדי שנוכל במקרה הצורך לפרק את האייפון לחלקיו ולדאוג לבטחון המידע שעליו ולביצוע שחזור בהצלחה. דתא קייר משחזרת מידע מאייפון לכל הלקוחות, מלקוחות פרטיים ועד חברות וארגונים גדולים המגיעים למעבדתנו לעיתים עם אייפונים במצב קריטי אשר טבעו או נשרפו ובזכות הנסיון שלנו אנחנו מצילים להם את המידע.

משפחה שנייה של תקלות היא תקלות לוגיות. בשונה מתקלות מכאניות, תקלות לוגיות אינן נראות לעין והמכשיר על פניו נראה תקין. אך למעשה, לא ניתן לגשת למידע המצוי על גבי האייפון או שהאייפון לא מגיב ולא נדלק כלל. תקלות לוגיות באייפון המצריכות שחזור, יכולות לנבוע מתקיפת ווירוס את המכשיר, כשל בקבצים ואף במקרים של מחיקת קבצים בשוגג ועדכוני גרסאות לא מוצלחים על ידי בעלי המכשיר. לטכנאים של דתא קייר היכרות מעמיקה עם מערכת הקבצים של אפל ומסוגלים לשחזר מידע אפילו משרתים של חברות גדולות שכמות הקבצים שם גובר בהרבה על כמות הקבצים המכשיר אייפון בודד.

טיפים לשחזור מידע מהאייפון

טיפ ראשון והוא נכון לכל סוג של התקן זכרון שיש לכם והוא לדאוג שיהיה לכם גיבוי של המידע בכל זמן נתון. תבצעו גיבויים אוטומטיים גם ל iTunes וגם ל iCloud ובכך תפחיתו את הסיכון לאבדו מידע. גם בהגדרות ה Whatsapp  ניתן להגדיר גיבוי תקופתי של השיחות שלנו ומומלץ לעשות כן.

טיפ שני – כאשר קרה המקרה ואתם צריכים לבצע שחזור לאייפון, רצוי שלא תסתבכו עם תוכנות ומדריכים כי אדם לא מיומן עלול לגרום למצב בלתי הפיך ולכך שהמידע שלו יימחק לתמיד. לכן, פנו למעבדה מומחית שתעשה עבורכם את העבודה ותחזיר אליכם את המידע.

שחזור מידע מכל סוגי האייפונים

מעבדת דאטה קייר מבצעת שחזור טלפונים כולל שחזורי אייפון מכל הדגמים:

בנוסף, אצלנו תוכלו לשחזר מידע ממחשבי מק ומכל התקן אחר, כגון: שחזור מידע מדיסק SSD, שחזור מידע מדיסק און קי, שחזור דיסק קשיח, שחזור כרטיס SD, שחזור מידע רייד ועוד. אצלנו תקבלו שירות אדיב, מקצועי ומהיר ובנוסף תהנו ממחירים אטרקטיביים. והכי חשוב, המידע שלכם יהיה בידיים בטוחות וישוב אליכם!