שחזור מידע מדיסק און קי על ידי מומחים במקרה של אובדן מידע

הדיסק און קי המוכר לכולנו הוא החסן נייד קומפקטי לחלוטין שעליו ניתן לשמור מידע כגון: תמונות, מסמכים, מצגות, וידאו ועוד. הדיסק און קי עובד בטכנולוגיית של זכרון בלתי נדיף (זכרון הבזק Flash memory) ואינו מצריך חיבור למקור חשמל. את התקן הדיסק און קי מחברים למחשב באמצעות חיבור USB  פשוט וכדי לשמור עליו מידע כל מה שצריך לעשות זה לגרור את הקבצים לתקייה המיועדת של הזכרון. עם כל היתרונות שיש בכונן הקטן והנפלא הזה, נוכל להיתקל במקרים בהם נחווה אובדן של מידע מהדיסק און קי ולא נוכל לראות ולהשתמש בקבצים שהיו אגורים עליו.

בזמן אובדן מידע מדיסק און קי יש לזכור מספר דברים חשובים

חשוב מאוד לזכור שבזמן אובדן מידע מדיסק און קי אין להוסיף קבצים נוספים לכונן. הוספת קבצים נוספים תגרום לדריסה של הקבצים שהיו קודם לכם ובכך מתבטלים הסיכויים לשחזר אותם.

כאשר אתם חווים אובדן מידע מכונן הדיסק און קי שלכם, גשו למעבדה מומחית לשחזור מידע כדי שתשחזר את הקבצים שלכם בצורה בטוחה ויעילה.

איך להימנע מאובדן מידע מדיסק און קי?

הוצאת חומרה בטוחה מהמחשב היא אחד הכללים הראשונים שאתם צריכים להכיר כדי להימנע מאובדן מידע מהדיסק און קי שלכם. הוצאה פזיזה ולא בטוחה של חומרה מהמחשב עלולה להוביל לשגיאות בקבצים ולאובדן מידע. חסכו מכם כאב ראש מיותר ופעלו לפי הכללים.

טיפ נוסף הוא תמיד שיהיה לכם התקן גיבוי. גם למקרה של אובדן פיסי של הדיסק און קי תמיד כדאי שיהיה לכם אחד כזה. שמרו אותו במקום בטוח ועשו בו שימוש בשעת חירום. תוכלו לשמור את המידע שלכם גם על ענן בנוסף למטרת גיבוי לכל מקרה שיהיה.

שחזור מידע בעקבות אובדן מידע מדיסק און קי

תקלות מסוגים שונים עלולות להוביל לאובדן מידע מהדיסק און קי שלכם. חלק מהתקלות הינן מכאניות ויכולות להיגרם בעקבות חבלה, רטיבות, שריפה, קצר ועוד. במקרים כאלה מעבדה מומחית לשחזור מידע תציל עבורכם את המידע האבוד באמצעות כלים ייעודיים ושיטות עבודה מתקדמות וחדשניות.

אובדן מידע מדיסק און קי יכול להיווצר גם בעקבות כשלים לוגיים, כגון: שגיאות קבצים (כמו במקרה של הוצאה לא בטוחה של התקן), ווירוס או אפילו מחיקה בזדון או בשוגג על ידי המשתמש. גם במקרים כאלו מעבדה לשחזור מידע תוכל לשחזר עבורכם את המידע האבוד.

מעבדת דאטה קייר – הכתובת שלכם במקרה של אובדן מידע מדיסק און קי

מעבדת דאטה קייר עם מעל ל15 שנות ניסיון בשחזור מידע ובזכות הידע והנסיון שצברנו במשך השנים, בשילוב השימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, נוכל לשחזר עבורכם מידע מדיסק און קי וכל התקן שאבד מידע המידע בגין כל סיבה שהיא. הגיעו אלינו למעבדה לאבחון התקלה ללא עלות ואנחנו נדאג לכל השאר.

דילוג לתוכן