שירותי השמדת מידע

עומדים להחליף מחשב או לזרוק כונן קשיח שעליו עלול להיות מידע רגיש? פנו אלינו

רבים מאיתנו מחליפים מחשבים, מוכרים את המחשב הישן או זורקים כוננים קשיחים לאשפה מבלי לדעת את ההשלכות לכך. חלקינו שוכח למחוק את המידע של גבי ההתקן, והחלק השני כן מוחק אך לא מודע לכך שזה לא מספיק. מחיקת קבצים בדרך לא מקצועית ניתנת לשחזור כמעט ברוב המקרים. במקרה והמחשב או הכונן  שלכם הגיע בשוגג לידיים הלא נכונות, עלולות להיות לכל השלכות חמורות של הדלפת מידע ולגרום לנזקים עצומים.

תהליך השמדת המידע בעבר וכיום

בעבר, חברה או מישהו פרטי שהיו רוצים למכור את המחשב הישן שלהם, היו מוכרים את המחשבים פשוט ללא הכונן הקשיח.

כיום, בחלק מהמחשבים החדשים והקומפקטים, הדיסק הקשיח, הנקרא  EMMC מולחם ללוח אם, ולכן אם חברה רוצה למכור את המחשבים עליה לבצע פעולת השמדת מידע כפעולת חובה. השמדת מידע מדיסקים קשיחים מסוג EMMC דורשים ציוד מיוחד ומתקדם ונדרש אלגוריתם מיוחד שגם במקרה שהמחשב עבר פירמוט לא יהיה אפשר לשחזר את המידע שעליו. חברת DATA CARE  מתחמה בשירותי השמדת מידע לכל סוג של דיסק קשיח ותדאג לכך, שהמידע הרגיש שלכם יימחק בצורה שלאף אחד לא תהיה גישה למידע הזה ולא יהיה ניתן לעשות שחזור.

בדומה לכך, אנשים או חברות המוכרים דיסקים קשיחים משומשים, יש לדאוג להשמדה מוחלטת של המידע האגור עליו חלילה יגיע לידיים הלא נכונות.

לאחר השמדת המידע שעל גבי המחשב או הכונן הקשיח יהיה ניתן לחזור לעשות בו שימוש רגיל ללא חשש שמישהו אחר יוכל לשחזר את המידע הקודם שהיה עליו.

שירותי השמדת מידע ברמה המקצועית והבטוחה ביותר

חשוב ביותר שתפנו לחברה המתמחה במחיקת מידע מדיסקים קשיחים ומסוגי כוננים נוספים כדי שהמידע הרגיש שהם מכילים, כגון: מסמכים רגישים, תמונות וכל סוג מדיה אחר, יימחק באופן כזה שלא יהיה ניתן לשחזרו בשום מצב.

אנו מבצעים השמדות מידע רגיש לגופים ציבוריים, חברות, מוסדות ואנשים פרטיים. בתהליך השמדת המידע, אנו מנפיקים תעודת השמדה על ידינו.  בנוסף, אנו מתחייבים לשמור על חסיון המידע של הלקוח.

לחברת DATA CARE  ידע ונסיון של מעל ל-15 שנה בשחזור והשמדת מידע מכל סוגי ההתקנים. פנו אלינו לשיחה עם מוחמה במקרה ואתם צריכים שירותי השמדת מידע.